Nowy patch do World of Warcraft okraszony przepięknym filmem

Nowy patch do World of Warcraft okraszony przepięknym filmem
Bartosz Witoszka

25.09.2019 19:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto zostanie Wodzem Hordy?

Battle of Azeroth, siódmy już dodatek do World of Warcraft, otrzymał dziś nową łatkę, która przyniosła finał kampanii fabularnej, przewijającej się przez całe rozszerzenie. Poprzednia aktualizacja skupiała się na Królowej Azshary i Nagach, z kolei tutaj… a co Wam będę streszczał ten cinematic, zapraszam do oglądania. Oczywiście materiał jest pełen spoilerów, więc czujcie się ostrzeżeni. Przy okazji części fabularnej, w zależności od tego, czy graliście Hordą czy Przemierzem, dostaniecie zmodyfikowaną wersję zakończenia. Prawie godzinny materiał twórców bloga Wowhead pokazuje je oba - dostępny jest tutaj.

Reckoning - 8.2.5 War Campaign Final Cinematic

Aktualizacja 8.2.5, to również poprawki i ulepszenia, które mogą skusić nowych graczy. Party Sync pozwoli na dostosowaniu swojego poziomu do graczy z mniejszym doświadczeniem, dzięki czemu wspólne przechodzenie już zaliczonych raidów będzie znacznie ciekawsze. Nie martwcie się jednak, wszystkie zdobyte nagrody dostosują się do pierwotnego poziomu doświadczenia.

Ale to nie wszystko, bowiem Blizzard przywrócił i zmodyfikował nieco system “Recruit a friend”. Działa on mniej więcej w taki sposób, że jeśli któryś z naszych znajomych (wcześniej należy go jeszcze odpowiednio oznaczyć - Blizzard doradza, by łączyć się w ten sposób w większe grupy) spełnia wszystkie “normy” - szczegóły tutaj - to cała taka grupa otrzymuje nagrody.

Obraz

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)