Nowy Metal Gear Solid ujawniony!

Nowy Metal Gear Solid ujawniony!17.12.2008 08:08
Nowy Metal Gear Solid ujawniony!
marcindmjqtx

I wszystko stało się jasne! Co prawda Kojima w trakcie VGA powiedział zachodnim dziennikarzom, że czas na ujawnienie nowej gry z serii MGS przyjdzie za kilka tygodni, to już teraz wszystko stało się przypadkiem jasne. To co widzicie powyżej, to fragment artykułu z najnowszego numeru Famitsu. Dobrze widzicie, nowy MGS to Metal Gear Solid Touch. Niestety ze względu na słabą jakość skanu nie wszystko da się odczytać, to wiadomo już, że nowa odsłona:

Ma dokładnie taką samą zawartość jak MGS4. Koncept to "prosty MGS".Cała ostatnia część zmieszczona w małym telefonie/odtwarzaczu mp3? Ciekawe, ciekawe. Sterowanie ma się opierać o stukanie w ekran (strzał) oraz jeżdżenie po nim paluchami (ruchy). Premiera planowana jest już na wiosnę.

No to mamy niespodziankę. Sporo osób się spodziewało, ale skoro w jakiejś formie dało się MGS4 przenieść na dziecko Apple, to na 360 tym bardziej się da, prawda? Ciekawe, czy ta informacja to już ostatnie słowo Kojimy, czy rzeczywiście za kilka tygodni dowiemy się czegoś jeszcze więcej.Aha, możecie spotkać się z doniesieniami, że to wszystko póki co plotki. W końcu ten numer Famitsu ukaże się w japońskich sklepach dopiero w sobotę, ale szanse na nieprawdziwość tych danych oceniam bardzo nisko. Podlinkowany niżej skan to na 90% oryginał i wygląda dokładnie tak, jak wygląda Famitsu co tydzień. To co, cieszymy się? Ja bardzo.

AKTUALIZACJA: To już oficjalne, mini galeria w rozwinięciu.

Jakub Tepper

327064553232296215
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)