Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nowy Humble Bundle pozwala kupić za grosze dwie polskie gry

Strona głównaNowy Humble Bundle pozwala kupić za grosze dwie polskie gry
20.04.2016 13:17
Nowy Humble Bundle pozwala kupić za grosze dwie polskie gry
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski
bDHLmnTq

Jeżeli znacie na pamięć portfolio amerykańskiego wydawcy Devolver Digital, to już pewnie domyślacie się jakie.

bDHLmnSJ

Oczywiście chodzi o Ronina i Shadow Warriora. Pierwsza gra to dwuwymiarowy indyk, którego można wyrwać za raptem dolara, dostając jeszcze przy okazji A Fistful of Gun i Gods Will Be Watching. Wszystko w steamowej wersji jak i DRM-free. Shadow Warrior w wydaniu Special Edition kosztuje natomiast średnią wpłatę, która w tej chwili wynosi niecałe 5 dolców. W komplecie dostaniemy wtedy też Not a Hero, Dropsy czy pięćdziesięcioprocentową zniżkę na The Talos Principle w Humble Store (kupujemy tam steamowy klucz).

325666143824263132
bDHLmnSL

Shadow Warrior to natomiast japońska masakra kataną i dzikim śmiechem, czyli zdaniem Pawła Kamińskiego gra, która "powróciła w glorii i chwale. Gra, która nie wymyśla niczego od nowa, która czerpie garściami ze starych schematów i podaje je w oprawie godnej XXI wieku". No i gra, która może być fajną przystawką przed nadchodzącą „dwójką”. Po jej prezentacji na zeszłorocznym gamescomie wciąż szukam szczęki na podłodze.

Przecenione gry to nie typowe hity i pozycje obowiązkowe, ale za 5 dolców grzech nie skorzystać. Zwłaszcza, że dostaniemy też szereg innych tytułów. Ja szczególnie zachęcam do The Talos Principle, nad którym w konsolowej wersji całkiem niedawno łamałem sobie głowę. Za 10 dolców dostaniemy w bundle'u jeszcze Titan Souls i Hatoful Boyfriend: Holiday Star. A także niezapowiedziane jeszcze tytuły.

325666143824525276

Patrzę na portfolio Devolvera i obstawiam, że będzie to Hotline Miami, może i nawet w swojej drugiej odsłonie? Możemy też dostać Broforce - gra wpadła ostatnio do PS Plusa, a to znak, że Humble Bundle jest też bardzo prawdopodobne. Jest jeszcze Heavy Bullets czy OlliOlli2: Welcome to Olliwood, czyli dwie ciekawe gry kolejno z 2014 i 2015 roku.

bDHLmnSR

Sam grając w indyki preferuję PS Vitę - na dużym ekranie zawsze mam w kolejce większe gry, a na konsolce Sony jest przecież Titan Souls i Hatoful Boyfriend, a Ronin ma być. Szkoda tylko, że nie ma tam Humble Bundle'a, a akcja z Nintendo była jednorazową okazją dla konsolowców.

[Źródło: humblebundle.com]

Paweł Olszewski

bDHLmnTH