Nowy gracz na rynku - Panasonic pokazuje konsolę Jungle

Panasonic chce ponownie zaistnieć na rynku konsol? Coś jest na rzeczy, bo firma ujawniła właśnie informacje dotyczące swojej nowej zabawki, która umożliwi przenośne rozgrywki w gry typu MMO. Ulubiony wirtualny świat zawsze w zasięgu ręki - pomysł wydaje się genialny, ale od projektu do komercyjnego sukcesu droga jest długa i wyboista. A jak będzie w przypadku zapowiedzianego właśnie Jungle?

marcindmjqtx

Poznaj dziesięć innych projektów ze świata gier wideo, które też miały być sukcesem, ale coś im nie wyszło.

Wyglądem sprzęt nie przypomina obecnych na rynku konsol przenośnych. Urodą niestety również nie grzeszy, choć usprawiedliwieniem może się okazać funkcjonalność, która powinna towarzyszyć tego typu urządzeniu. Fanów gier typu Massively Multiplayer Online Role Playing Game na pewno ucieszy klawiatura QWERTY, która nie tylko umożliwi rozbudowane sterowanie postacią, ale również wygodną wymianę korespondencji między graczami. Przyda się na pewno krzyżak sterujący oraz porty USB i HDMI.

Jeśli wciąż nie możecie sobie wyobrazić Jungle, powinna pomóc Wam w tym reklama sprzętu.

Pomysłem na pewno zainteresują się fani gier MMO i przeglądarkowych. Zainteresowani? W takim razie powinniście odwiedzać co jakiś czas oficjalną stronę sprzętu, na której zapewne niedługo pojawi się więcej informacji. Warto nadmienić, że pierwszym tytułem, który obsłuży nowa konsola będzie Battlestar Galactica MMO od firmy BigPoint.

Starsi wiekiem gracze na pewno pamiętają, że Panasonic nie pierwszy raz próbuje zaistmieć na rynku gier. We wrześniu 1993 roku firma wypuściła konsolę 3DO Interactive Multiplayer, która przegrała między innymi z debiutującym Sony PlayStation i już w 1996 roku dokonała swego żywota. Jak będzie tym razem? Czy Panasonic nauczył się czegoś na swoich dawnych błędach? Data premiery oraz cena urządzenia nie zostały jeszcze ujawnione.

[via Joystiq]

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.