Nowy God of War w militarnych realiach. Że co?

Nowy God of War w militarnych realiach. Że co?31.10.2011 18:37
Nowy God of War w militarnych realiach. Że co?
marcindmjqtx

Okej, więc mamy kolejną informację sugerującą, że nowa część serii God of War powstaje i nie powinno to nikogo specjalnie dziwić. Dziwić natomiast może jeden z jej szczegółów.

Źródłem plotki jest ogłoszenie o pracę zamieszczone na portalu CreativeHeads przez twórców cyklu, Sony Santa Monica. Czytamy w nim, że studio poszukuje starszego projektanta grafik koncepcyjnych do prac nad projektem spod szyldu God of War na konsolę PlayStation (PS3, PS Vita, a może PS4?), możemy poznać wymagania na to stanowisko i zakres obowiązków nowego pracownika, a także złożyć aplikację. Standard.

Uwagę zwraca jedna rzecz: gatunek nowej gry określono jako "wojenna/walka", co z mitologiczną koncepcją serii ma niewiele wspólnego. Czyżby szykował nam się jakiś spin-off z karabinami, mundurami, czołgami i innymi obiektami pożądania prawdziwych mężczyzn? Mnie jakoś nie chce się w to wierzyć i podejrzewam, że albo mamy do czynienia z jakimś błędem w klasyfikacji gatunkowej, albo, jak we wrześniu pisał Konrad, Sony Santa Monica wcale nie pracuje nad God of War, tylko nad nową marką. Z drugiej strony - Kratos to twardziel, jakich mało, więc w militarnej rzeczywistości odnalazłby się idealnie.

Adrian Palma

326967143440996394
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)