Nowy Deus Ex na nadchodzącej generacji konsol? Na to wygląda

Nowy Deus Ex na nadchodzącej generacji konsol? Na to wygląda16.05.2012 18:36
Nowy Deus Ex na nadchodzącej generacji konsol? Na to wygląda
marcindmjqtx

Deus Ex: Bunt Ludzkości zbierał rewelacyjne noty, tak od branżowych dziennikarzy, jak i od zwykłych graczy, a także mógł pochwalić się sprzedażą na wysokim poziomie. Nie dziwota więc, że Eidos prawdopodobnie przymierza się do prac nad nową odsłoną serii.

Takie przypuszczenie ma swoje podstawy w ogłoszeniu zamieszczonym przez Eidos na portalu LinkedIn. Firma szuka kilku osób na różne stanowiska (m.in. starszy programista, graficzny projektant poziomów i artysta techniczny), które miałyby pracować nad grą przeznaczoną na nowe platformy mające zadebiutować na przestrzeni dwóch najbliższych lat.

Projekt bazuje na znanej marce i ma być przygodową grą akcji ze skradaniem się i podejmowaniem decyzji, które wpływają na wpół otwarty świat gry. Pod ten opis można podpiąć dwie serie Eidosu: Thiefa i Deus Eksa właśnie. Czwartą część Thiefa należy raczej wykluczyć, bo została już ona oficjalnie zapowiedziana, a jej produkcja trwa od dłuższego czasu - z niemal stuprocentową pewnością możemy stwierdzić, że chodzi tu o czwartą odsłonę Deus Eksa.

W porządku, teraz pora na koncert życzeń, jako że gra prędko się zapewne nie ukaże, a oczekiwanie trzeba sobie jakoś umilić. Co chcielibyście zobaczyć w następnym Deus Eksie?

Adrian Palma

[Za: VG247]

326924747063973930
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)