Nowy bar dla graczy - Level Up

Nowy bar dla graczy - Level Up10.05.2013 14:00
Nowy bar dla graczy - Level Up
marcindmjqtx

Tym razem w Warszawie. Trzypoziomowy, z automatami, 20 konsolami, no i barem oczywiście.

Lokal otwiera się oficjalnie w piątek 10 maja i przygotowuje sporo atrakcji dla gości - będzie można wygrać jedną z 3 konsol, vouchery lub darmowe napoje.

W Level Upie jeszcze nie byliśmy, ale opis wygląda obiecująco - 3 kondygnacje, 500 metrów kwadratowych powierzchni, 20 stanowisk do grania (przy każdym telewizor przynajmniej 32"), a do tego dwa automaty - aktualnie z Tekkenem 2.

Na mniej oficjalnym starcie knajpy był natomiast Bartek z Gadżetomanii:

Mamy dla Was 10 wejściówek na dzisiejsze otwarcie. Każda z nich daje 20% zniżki na wszystko, co widać za barem, oraz możliwość wzięcia udziału w turnieju Mario Kart (tu do wygrania będzie Wii). Atrakcji ma być więcej - wszyscy cosplayerzy dostaną piwo gratis, a autor najlepszego przebrania bon na 100 zł. Dodatkowo każdy ma szansę nie zapłacić w lokalu ani złotówki - obowiązuje system kart magnetycznych, które pobiera się na wejściu i płaci dopiero przy wyjściu (można wylosować zwolnienie z opłaty).

Jak zdobyć wejściówkę? Wysłać maila na adres kontakt@polygamia.pl, wpisując w tytule „Level Up”, a w mailu swoje imię i nazwisko. Kto pierwszy, ten lepszy. Level Up znajduje się w Warszawie, ul. Jana Moliera 6, więcej informacji znajdziecie na fanpage'u. Zwycięzców poinformujemy mailowo, a zaproszenia będą do odebrania na miejscu.

AKTUALIZACJA: Konkurs rozwiązany. Zwycięzcom gratulujemy, dziękujemy za udział.

Redakcja

326871707606997034
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)