Nowi łowcy zagonią Behemota do Evolve pod koniec miesiąca

Nowi łowcy zagonią Behemota do Evolve pod koniec miesiąca

Nowi łowcy zagonią Behemota do Evolve pod koniec miesiąca
marcindmjqtx
19.03.2015 14:22, aktualizacja: 05.01.2016 15:11

W przeciwieństwie do darmowych map, płatne dodatki trafią na wszystkie platformy jednocześnie.

Bo o tym, że dwie nowe lokacje najpierw pojawią się na Xboksie One już wiemy. Stanie się to 31 marca i również wtedy będziemy mogli kupić nowych łowców oraz potwora. Już na wszystkich platformach. Należę do fanów Evolve, ale przyznam, że osobiście nie rozumiem decyzji, by ci pierwsi byli częścią karnetu na dodatki, a Behemot był dostępny bez dodatkowych kosztów tylko dla tych, którzy zamówili grę przed premierą. Nawet posiadacze karnetu będą musieli zapłacić za niego osobno. 31 marca gra wzbogaci się też o tryb obserwatora.

Oczywiście każda klasa łowców dostanie po jednym przedstawicielu. Za zadawanie obrażeń odpowiedzialny będzie Torvald, wyposażony w moździerz, granaty odłamkowe i shotguna.

Evolve

Nowym traperem będzie Crow, wyposażony w latającego Batraya o imieniu Gobi, który z powietrza będzie namierzać potwora. Crow będzie uzbrojony w Stasis Gun spowalniający ruchy wroga oraz Kinetic Long Rifle, która, po naładowaniu strzału, pozwoli zadać przeciwnikowi obrażenia, nawet jeśli tamten wciąż będzie miał pancerz.

Evolve

Z kolei nowy medyk nie jest człowiekiem. Insektopodobny Slim będzie umiał leczyć nas na odległość dronami, blokować zmysł węchu potwora, a zadawanie bestii obrażeń pozwoli szybciej ładować umiejętność Heal Burst.

Evolve

Także Sunny, nowa przedstawicielka klasy support, będzie dysponować dronami. Jej latające robociki będą potrafiły osłonić członków drużyny tarczą. Żaden pojedynczy pocisk w grze nie będzie zadawał większych obrażeń, niż wystrzelony z wyrzutni Sunny granat. Dziewczyna będzie też potrafiła odnawiać paliwo plecaków odrzutowych drużyny na odległość.

Evolve

Warto zaznaczyć jeszcze, że nawet jeśli nie kupicie żadnego z tych dodatków, to nowych łowców i potwora będziecie mogli spotkać w grze. Serwery nie zostaną podzielone na te z dodatkowymi postaciami i bez nich.

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)