Nowi bohaterowie w Soul Caliburze

Nowi bohaterowie w Soul Caliburze

Nowi bohaterowie w Soul Caliburze
Joanna Pamięta - Borkowska
06.08.2018 11:14

Nie tacy znowu nowi, ale za to bardzo kontrastowi.

Bandai Namco Entertainment ogłosił, że do listy postaci zbliżającej się szóstej odsłony Soul Calibura dołączy demoniczny strażnik Astaroth oraz Seong Mi-Na.

SOULCALIBUR VI - Astaroth and Seong Mi-Na EVO Trailer Reveal Trailer | PS4, X1, PC

Astaroth to golem stworzony przez Aresa, boga wojny. Jest wielki i ciężki, a fakt, że walczy za pomocą potężnego topora, wywołuje skojarzenia z Nightmare.

Seong Mi-Na jest z kolei wysoko urodzoną Koreanką. Walczy dalekowschodnią odmianą halabardy, zwaną naginata (którą jednak lepiej by było nazywać po koreańsku wol do), a niektóre jej techniki będą przypominać to, do czego przyzwyczaił nas Kilik.

W grudniu zeszłego roku podczas The Game Awards 2017 w ramach zapowiedzi szóstej odsłony Soul Calibura pokazane zostały pierwsze dwie postacie: Sophitia i Mitsurugi.

SOULCALIBUR VI Announcement Trailer | PS4, XB1, PC

Od tamtej pory w miarę regularnie Bandai Namco informowało nas o kolejnych bohaterach. Największe emocje wzbudził Geralt z Rivii, który ma wykorzystywać wszystkie techniki szkoły wilka. Po raz pierwszy można nim było zagrać podczas Cracow Game Days, imprezie, która miała miejsce pod koniec lipca.

W międzyczasie udało mi się wypróbować kilka postaci przy okazji pokazu prasowego zorganizowanego przez Bandai Namco w warszawskim klubie Bank. Niestety, wbrew moim oczekiwaniom, Geralt nie był wtedy dostępny jako grywalna postać.

Soul Calibur VI pojawi się 19 października na PC, PS4 oraz Xbox One.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)