Nowi bohaterowie w Soul Caliburze

Strona głównaNowi bohaterowie w Soul Caliburze
06.08.2018 11:14
Nowi bohaterowie w Soul Caliburze
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

Nie tacy znowu nowi, ale za to bardzo kontrastowi.

Bandai Namco Entertainment ogłosił, że do listy postaci zbliżającej się szóstej odsłony Soul Calibura dołączy demoniczny strażnik Astaroth oraz Seong Mi-Na.

SOULCALIBUR VI - Astaroth and Seong Mi-Na EVO Trailer Reveal Trailer | PS4, X1, PC

Astaroth to golem stworzony przez Aresa, boga wojny. Jest wielki i ciężki, a fakt, że walczy za pomocą potężnego topora, wywołuje skojarzenia z Nightmare.

Seong Mi-Na jest z kolei wysoko urodzoną Koreanką. Walczy dalekowschodnią odmianą halabardy, zwaną naginata (którą jednak lepiej by było nazywać po koreańsku wol do), a niektóre jej techniki będą przypominać to, do czego przyzwyczaił nas Kilik.

W grudniu zeszłego roku podczas The Game Awards 2017 w ramach zapowiedzi szóstej odsłony Soul Calibura pokazane zostały pierwsze dwie postacie: Sophitia i Mitsurugi.

SOULCALIBUR VI Announcement Trailer | PS4, XB1, PC

Od tamtej pory w miarę regularnie Bandai Namco informowało nas o kolejnych bohaterach. Największe emocje wzbudził Geralt z Rivii, który ma wykorzystywać wszystkie techniki szkoły wilka. Po raz pierwszy można nim było zagrać podczas Cracow Game Days, imprezie, która miała miejsce pod koniec lipca.

W międzyczasie udało mi się wypróbować kilka postaci przy okazji pokazu prasowego zorganizowanego przez Bandai Namco w warszawskim klubie Bank. Niestety, wbrew moim oczekiwaniom, Geralt nie był wtedy dostępny jako grywalna postać.

Soul Calibur VI pojawi się 19 października na PC, PS4 oraz Xbox One.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)