Nowi bohaterowie Strange Brigade pochodzić będą z Ameryki, Indii i Japonii

Strona głównaNowi bohaterowie Strange Brigade pochodzić będą z Ameryki, Indii i Japonii
11.09.2018 15:45
Nowi bohaterowie Strange Brigade pochodzić będą z Ameryki, Indii i Japonii
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Rebellion ujawnił, kiedy dokładnie możemy spodziewać się nowej zawartości w grze.

bEEDRGut

W swojej recenzji Strange Brigade potraktowałem grę nieco surowo z tego względu, że po prostu źle się w niej strzelało, bo silnik z gry snajperskiej nie został odpowiednio dostosowany do potrzeby gry, w której podczas kampanii zabija się około 5 tysięcy przeciwników. Tych problemów twórcy niestety tak łatwo nie naprawią, co nie znaczy, że zamierzają porzucić Strange Brigade. Autorzy już jakiś czas temu opowiadali o planowanych dodatkach, dziś rano otrzymaliśmy natomiast harmonogram ich publikacji. Jak się okazuje, rozpoczynający się od dzisiejszej daty.

Co trafiło do Strange Brigade tego poranka? Posiadacze season passa będą mogli zagrać Patrickiem Conaghanem, byłym toreadorem, posługującym się ognistym czarem o jakże niewymawialnej nazwie Wrath of Quetzalcoatl. Atak tego amuletu będzie też dostępny jak każdy inny w menu głównym. Darmowym bonusem są za to 3 lokacje do trybu Score Attack i jedna dla Hordy.

325487706069350364

Co dalej? Głównym bonusem w Season Passie ma być nowa, trzyczęściowa minikampania, której początek ogramy już w październiku. Ale oczywiście wciąż będą pojawiać się darmowe DLC. Rozpiska podesłana przez twórców jest długa i szczegółowa, obfituje też w masę niepotrzebnych nazw własnych, uprośćmy ją więc nieco:

bEEDRGuv

Na początku października posiadacze Season Passa otrzymają pierwszy rozdział nowej kampanii zatytułowanej The Trice Damned. Ponadto do gry dołączy Tessie Caldwell, nowa postać będąca amerykańskim lotnikiem - oznacza to oczywiście nowy amulet, ale i uzbrojenie oraz nowy rodzaj bomb. Za darmo w tym okresie otrzymamy natomiast dwie mapy do trybu Score Attack i jedną do trybu Hordy.

Strange Brigade - Launch Trailer | PC, PS4, Xbox One

Pod koniec października przyjdzie czas na drugą misję z nowej kampanii oraz Hachiro Shimuzu, nową postać inspirowaną japońską marynarką wojenną. Również tutaj oprócz amuletu możemy spodziewać się nowych typów uzbrojenia. Darmowe rozszerzenia to kopia tych z początku miesiąca. Plany twórców kończą się na razie (?) w listopadzie, gdzie zestaw bonusów będzie w zasadzie identyczny. Trzecia nowa postać nawiązywać ma do Indii.

Krzysztof Kempski

bEEDRGvr