Nowe zestawy z PSP 3000

Nowe zestawy z PSP 3000

marcindmjqtx
06.01.2011 12:00, aktualizacja: 07.01.2016 16:41

Prawdziwy wysyp nowych zestawów z klasycznym wariantem konsolki PlayStation Portable. Nie jeden, nie dwa, ani nawet trzy tylko, aż cztery nowe tematyczne pakiety. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszy z zaprezentowanych pakietów nazwano "Value Pack For Girls" co jasno sugeruję docelową grupę odbiorców. Nie oszukujmy się, nawet i bez tego włochate etui jasno dawało do zrozumienia, że to raczej zestaw skierowany do płci pięknej. Aha, prawie że wszystko w tym zestawie, aż dziw bierze, że nie bateria, jest różowe.

Dwa kolejne zestawy mogą zainteresować zarówno panie i panów pod warunkiem, że są oni fanami serii Monster Hunter w wydaniu Portable 3rd. W tym wypadku w ofercie pojawią się konsole w kombinacjach kolorów biało-niebieskiej i czarno-czerwonej. Poza samą konsolką w pakiecie znajdą się również gra i wyjątkowa ściereczka do czyszczenia ekranu.

Trzy wspomniane wyżej pakiety trafią do sprzedaży na terenie Japonii już 17 lutego. Cena - 19,800 jenów.

Ostatni z zaprezentowanych zestawów to ukłon w stronę fanów marki Finall Fanasty. W tym konkretnym wypadku mamy do czynienia ze śnieżnobiałą konsolką z bardzo elegancką grafiką z części o podtytule Dissidia 012. W skład zestawu poza maszynką wejdzie oczywiście egzemplarz samej gry.

Zestaw pojawi się w sklepach w dniu 3 marca w cenie 22,890 jenów. Oczywiście w Japonii.

[via Kotaku]

Marcin Jank

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)