Nowe zasady umieszczania gier w usłudze GeForce Now

Strona głównaNowe zasady umieszczania gier w usłudze GeForce Now
29.05.2020 11:35
Nowe zasady umieszczania gier w usłudze GeForce Now
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Pytanie tylko, czy zmiany nie nadeszły zbyt późno.

bEKSuWkB

Rozpoczęcie bardziej zażyłej współpracy ze Steamem to nie jedyne, co planuje zmienić Nvidia w najbliższym czasie w temacie swojej usługi streamingowej. Po tym, z jak zniknęły z niej gry wielu dużych wydawców (więcej pisałem o tym tutaj) "Zieloni" postanowili pójść za ciosem i co tydzień dodają nowe tytułu, które mają skłonić obecnych użytkowników do dalszego grania w chmurze i przy okazji zachęcić nowych graczy.

325312810521475036

Firma nie chwali się oczywiście wynikami, ale w najnowszym poście na blogu Nvidii zapowiedziano, że od teraz deweloperzy i wydawcy, których gry są już w bibliotece GeForce Now, będą mogli zdecydować, czy udostępniać swoje tytuły graczom. Mogą to zrobić do 31 maja – po tej dacie wszystkie produkcje, które nie przeszły tego procesu zostaną automatycznie usunięte. Nvidia nie podała oficjalnego wyjaśnienia, dlaczego proces rozmów z innymi firmami trwa tak długo ani czy w ogóle w przyszłości możemy się spodziewać powrotu usuniętych gier.

bEKSuWkD

Podano natomiast, że usługa zrzesza aktualnie ponad 200 wydawców na całym świecie, a biblioteka gier GeForce Now przekracza już 2 tysiące. Czytamy na blogu firmy.

Bartek Witoszka

Udostępnij:
bEKSuWlz