Nowe zasady umieszczania gier w usłudze GeForce Now

Pytanie tylko, czy zmiany nie nadeszły zbyt późno.

Nowe zasady umieszczania gier w usłudze GeForce Now
Bartosz Witoszka

29.05.2020 11:35

Rozpoczęcie bardziej zażyłej współpracy ze Steamem to nie jedyne, co planuje zmienić Nvidia w najbliższym czasie w temacie swojej usługi streamingowej. Po tym, z jak zniknęły z niej gry wielu dużych wydawców (więcej pisałem o tym tutaj) "Zieloni" postanowili pójść za ciosem i co tydzień dodają nowe tytułu, które mają skłonić obecnych użytkowników do dalszego grania w chmurze i przy okazji zachęcić nowych graczy.

Obraz

Firma nie chwali się oczywiście wynikami, ale w najnowszym poście na blogu Nvidii zapowiedziano, że od teraz deweloperzy i wydawcy, których gry są już w bibliotece GeForce Now, będą mogli zdecydować, czy udostępniać swoje tytuły graczom. Mogą to zrobić do 31 maja – po tej dacie wszystkie produkcje, które nie przeszły tego procesu zostaną automatycznie usunięte. Nvidia nie podała oficjalnego wyjaśnienia, dlaczego proces rozmów z innymi firmami trwa tak długo ani czy w ogóle w przyszłości możemy się spodziewać powrotu usuniętych gier.

Podano natomiast, że usługa zrzesza aktualnie ponad 200 wydawców na całym świecie, a biblioteka gier GeForce Now przekracza już 2 tysiące. Czytamy na blogu firmy.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościnvidiastreaming
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.