Nowe technologiczne demo Move

Nowe technologiczne demo Move
29.08.2010 09:34
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Sony opublikowało nowy filmik prezentujący w akcji technologiczne możliwości Move. Część rzeczy możecie znać z przeszłości, inne stanowią nowinkę, którą warto zobaczyć.

Prezentacja przeprowadzona została przez Antona Mikhailova, pracownika oddziału Research & Development w Sony. Filmik pokazuje między innymi dlaczego Move może przyczynić się do spopularyzowania gatunku gier strategicznych na PS3 oraz jak kontrolery radzą sobie z wykrywaniem elementów w środowisku 3D. Nowym elementem w prezentacji jest wykorzystanie Move do modelowania demonicznej twarzy, a także używanie go do korzystania z interfejsu rodem z filmu sci-fi.

Co rzuca się w oczy, to że Mikhailov podczas grania w część dem siedzi sobie wygodnie na kanapie. Jest to oczywisty pstryczek w stronę konkurencji, która ponoć wciąż uczy się siadać. Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się również adnotacja, że w prezentacji nie ma żadnych trików z nagraną wcześniej animacją, a wyłącznie czysty gameplay. Dobrze wiedzieć. Myślę, że jeżeli wciąż zastanawiacie się nad kupnem nowych kontrolerów od Sony to warto poświęcić tych kilka minut na obejrzenie tego, co w przyszłości mogą one zaoferować.

Wojciech Prokopowicz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)