Nowe premiery Marksoftu

Materiały prasowe

21.02.2005 08:54, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma MarkSoft wprowadziła do sprzedaży dwie nowe gry. Pierwsza to wyścigi WRC. Druga przeznaczona jest dla młodszych graczy.

WR Rally przeniesie cię w świat wyścigów WRC. Realistyczny model jazdy, odpadające uszkadzane elementy samochodu i system obrażeń kierowcy, to tylko nieliczne z zalet tej gry.

Cechy charakterystyczne:- możesz grać przy użyciu klawiatury, kierownicy, pada lub joysticka,- do dyspozycji masz nieograniczone mapy (możesz wjechać wszędzie),- wybierasz spośród 8 map i 9 samochodów,- każdą mapę możesz przejechać co najmniej na dwa sposoby (kierunek:normalny lub odwrotny),- samochody mają zróżnicowane napędy: na przód, na tył, 4x4,- pełna symulacja zawieszenia samochodu,- dynamiczne cienie,- odbicia od maski w czasie rzeczywistym,- odpadające elementy i uszkodzenia samochodów,- system uszkodzeń szyb,- otwierające się drzwi i pokrywa silnika,- obiekty fizyczne na każdej mapie,- symulacja oporu powietrza i sunące za samochodami uszkodzone zderzaki,- wciskająca w fotel muzyka,- widowiskowe kraksy.

Przekonaj się na własne oczy jak realne mogą być wyścigi samochodowe!

Zanim zapniesz pasy upewnij się, że twój komputer spełnia wymagania sprzętowe.

Willy bardzo lubi podróże. Zwiedził już niezliczoną liczbę planet w wielu układach planetarnych. Właśnie wracał z kolejnej podróży, gdy w jego statku międzyplanetarnym zepsuły się silniki. Wielkiego wyboru nie było. Willy skierował swój pojazd w kierunku najbliższej planety. Tak oto zaczęła się jego przygoda...

Cechy charakterystyczne:- 3 różnorodne światy,- 60 mapek,- niesamowity, wciągający klimat gry,- zmienne warunki pogodowe,- bonusowa gra zręcznościowa,- świetna muzyka,- 5 przeciwników,- 13 bonusów,- efekty cząsteczkowe,- sterowanie przy pomocy klawiatury, pada lub joysticka.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)