Nowe paczki z ciuchami do Dead Rising 2

marcindmjqtx

06.10.2010 23:05, aktual.: 06.01.2016 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Capcom ujawnił jakie stroje wejdą w skład czterech dodatków zmierzających wprost do garderoby Chucka Greena z Dead Rising 2. Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich lubiących przebierać głównego bohatera swojej ulubionej gry.

Paczka Psychopath pojawi się już 12 października, a znajdziecie w niej hokejową maskę, piłę mechaniczną i tasak. 19 października kupicie dodatek Soldier of Fortune, który zamieni Chucka w prawdziwego Rambo wyposażonego w automatyczne karabiny.

26 dnia tego samego miesiąca sprawdzicie paczkę Sports, która zwiększy obrażenia zadawane bazującymi na sporcie przedmiotami, dodając do niszczycielskiego arsenału piłkę do kosza. 2 listopad to premiera dodatku Ninja. Chuck przyodzieje tematyczne ciuchy, a siła ciosów zadawanych mieczami i przedmiotami do rzucania ulegnie zwiększeniu. Przyda się również kilka nowych ruchów.

Stroje będzie można oczywiście miksować, więc jeśli marzyliście kiedyś o zabawie wojownikiem ninja dzierżącym w dłoniach piłkę do kosza, to wszystko wskazuje na to, że dopniecie swego.

P.S. Informujecie, że część z wymienionych strojów lub akcesoriów jest już dostępna w sieci. Ciekawe, czy Capcom coś przegapił, czegoś nie dopilnował, czy może zamierza usunąć akcesoria wraz z premierą pierwszej paczki. Może warto pobrać część przedmiotów już teraz, w razie jakby miały nagle zniknąć.

[via Kotaku]

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)