Nowe mundury do Bad Company 2 w tym tygodniu, ale...

Nowe mundury do Bad Company 2 w tym tygodniu, ale...
marcindmjqtx

21.04.2010 09:47, aktual.: 08.01.2016 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ale płatne, co było już w sumie wcześniej wiadomo, ale też na razie jedynie na Xboksa. Dice jeszcze nie wie, kiedy nowe ciuchy do Bad Company 2 ukażą się na pozostałych platformach.

Cztery paczki z uniformami z najnowszej wojennej kolekcji ukażą się w Europie na XBLA* w cenie 160 MSP za jedną lub 440 MSP za komplet. W środku nowe mundury i nowe skórki dla czterech broni: M95, M16A2, UMP-45, MG3, czyli tych, które występują na szczycie łańcucha pokarmowego w każdej z klas.

Oprócz tego dodatek przynosi 12 nowych szpilek i odznaczeń oraz cztery osiągnięcia.

Ciuchy są płatne, opcjonalne i bardzo dobrze. Jak ktoś lubi to sobie kupi. A dzięki tym, którzy kupią, być może mapy dłużej pozostaną darmowe. Teraz to już w ogóle nikogo nie zauważę w dżungli na Valparaiso czy Laguna Presa. Zastanawiam się, jak bardziej maskujące mogą być mundury snajperów. Może przebiorą ich za beczki. Albo drzewa, w zależności od mapy.

Jeżeli zaś dawno nie zaglądaliście do znajdującego się w grze sklepu, to widać w nim, że już niedługo pojawi się kolejna paczka z mapami: Laguna Alta z trybem drużynowej gorączki oraz Nelson Bay z drużynowym deathmatchem.

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza? Dowiesz się tu.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)