Nowe informacje o LA Noire

Zbigniew Trzeciak

08.02.2010 11:21, aktual.: 08.02.2010 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magazyn Game Informer opublikował garść informacji na temat nowej produkcji Rockstar zatytułowanej LA Noire. W październiku zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że głównym bohaterem będzie skorumpowany gliniarz Cole Phelps, a akcja gry ma mieć miejsce w roku 1947.

Gra będzie skupiała się na karierze naszego bohatera – od „krawężnika” do detektywa – jednocześnie opowiadając o jego problemach wewnętrznych. W odpowiednim oddaniu emocji pomóc ma rewolucyjna technologia zastosowana przez Team Bondi, która jak nigdy dotąd realistycznie przedstawiać będzie twarze postaci.

LA Noire ma także dać graczowi możliwość przeprowadzania dochodzeń, z tym że zamiast prowadzić go za rękę udostępni mu narzędzia, dzięki którym będzie mógł rozwiązywać zagadki. Miejsce zbrodni, nie ma mienić się podświetlonymi podpowiedziami, zmuszając gracza do szukania dowodów i kojarzenia faktów.

Zapowiedzi brzmią bardzo ciekawie, a spróbować rozgrywki dane będzie posiadaczom Xboksa 360, PS3 oraz PC. Nie ma jeszcze daty wydania gry, ale w rozmowach z przedstawicielami producentów pojawia się wrzesień.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)