Nowe gry Ubisoftu w przedsprzedaży. Cenega informuje o bonusach

Nowe gry Ubisoftu w przedsprzedaży
Nowe gry Ubisoftu w przedsprzedaży
Źródło zdjęć: © Ubisoft

27.06.2023 14:59

Ubisoft wycofał się z Polski, a kwestie wydawnicze na naszym rodzimym rynku spoczywają na firmie Cenega. Ogłoszono właśnie, że startuje przedsprzedaż nadchodzących gier.

Firma Cenega stała się oficjalnym wydawcą gier Ubisoftu w Polsce. Jak do tego doszło? Na początku lutego 2023 r. w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia o likwidacji oddziału Ubisoft Polska. W kwietniu już wszystko stało się jasne, bo doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia.

Obowiązki wydawnicze w Polsce przejmuje zatem Cenega (firma zajmie się również wydawaniem gier Ubisoftu w Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech) i właśnie poinformowano, że wystartowały zamówienia przedpremierowe w wersjach pudełkowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zamówienia przedpremierowe oznaczają bonusy

Pudełkowe wydania tak oczekiwanych tytułów jak The Crew Motorfest, Assassin’s Creed Mirage, Just Dance 2024, Avatar: Frontiers of PandoraPrince of Persia: The Lost Crown są już dostępne w przedsprzedaży w sklepach online z grami. W ofercie znajduje się wiele wyjątkowych i limitowanych edycji tych gier. Zamówienia preorderowe często premiowane są specjalnymi dodatkami.

Oferta dostępna w sklepach uczestniczących w akcji. O szczegóły pytaj sprzedawców.

  • Avatar: Frontiers of Pandora
  • Assassin’s Creed Mirage
[1/2] Avatar: Frontiers of PandoraŹródło zdjęć: © Materiały prasowe

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)