Nowe gry Segi na konsolę N‑Gage

Grzegorz Młodawski

09.02.2004 14:34, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niedługo na konsolę N-Gage ukażą się dwa kolejne tytuły ze stajni Segi. Oczywiście podobnie jak większość produktów na tę platformę sprzętową nie będą to pozycje nowe, a jedynie konwersje... za to jakie.

Pierwsza z nich to zapewne przez wielu z Was jeszcze pamiętany Virtua Cop, w którym wcielamy się w policjanta i stajemy do walki z przestępczym syndykatem. Dla tych, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli o tym tytule przypominamy, że był to tradycyjny shooter z widokiem z pierwszej osoby, w którym kamera przemierzała liczne lokację, natomiast gracz musiał wykazywać się refleksem i strzelać do wyskakujących zewsząd przestępców. Produkt ten w wersji na mobilną konsolę N-Gage będzie umożliwiał drużynową zabawę poprzez Bluetooth, zapowiada się więc prawdziwa lawina świetnej rozrywki! Swoją drogą ciekawe jak zostanie rozwiązany sposób sterowania, ponieważ Virtua Cop to gra szybka i wymagająca refleksu, toteż wydaje się, że N-Gage nie został stworzony do tego typu produktów. Cóż, czas pokaże...

Drugim tytułem jest Alien Front, w którym gracz wciela się w dowódcę czołgu i broni Ziemi przed najeźdźcami z kosmosu, bądź na odwrót, przejmuje kontrolę nad futurystycznymi pojazdami jak na przykład czteronożny pająk bądź antygrawitacyjny poduszkowiec i rusza na podbój naszej planety. Gra, podobnie jak Virtua Cop, będzie oferowała możliwość rozgrywania pojedynków poprzez Bluetooth, a także umożliwiała dzielenie się z innymi graczami z całego świata swoimi osiągnięciami na łamach N-Gage Arena.

Obie gry pojawią się już wiosną tego roku, tak więc na letni odpoczynek na pewno nie zabraknie porządnej porcji rozrywki. W chwili obecnej nieznane są jeszcze jakiekolwiek szczegóły na temat tych produktów, ale kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego, to nie omieszkamy Was o tym poinformować.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)