CD Projekt RED & GOG.com postanowiły zdradzić kilka szczegółów odnośnie Wiedźmina 3 i usługi GOG jeszcze przed targami E3. Zobaczmy, co pokazano na konferencji, która odbyła się w Los Angeles.

bETDIWwR

Najważniejszą informacją jest bez wątpienia dokładna data premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon. Podczas gdy część pesymistów spodziewała się kolejnego przesunięcia, twórcy określili dokładną datę premiery, wyznaczając ją na 24 lutego 2015 roku. Tytuł trafi na trzy platformy w tym samym czasie - PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Niezależnie od platformy, gracze otrzymają tę samą zawartość. Standardowa edycja ograniczona jest wielkością pudełka, ale nie przeszkodzi to twórcom w upakowaniu tam kilku ciekawych rzeczy. Oprócz płyty z grą otrzymamy bowiem instrukcję, kompendium Wiedźmina, mapę do gry, a także ścieżkę dźwiękową i naklejki.

Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon

Edycja Standardowa dostępna będzie w cenie 139,99 zł na PC oraz 219,99 zł na PlayStation 4 i Xbox One.

bETDIWwT

Edycja kolekcjonerska to dużych rozmiarów pudło, w którym oprócz płyty z grą i wszystkich przedmiotów właściwych dla standardowego wydania, znajdziecie także imponującą figurkę Geralta walczącego z gryfem. Ręcznie malowany gadżet trzeba będzie złożyć samemu z dwóch części - wszystko po to, by nie uległ zniszczeniu podczas transportu. Figurkę zaprojektowało mieszczące się w Gdańsku, polskie studio UDock. Poza tym w pudełku wersji kolekcjonerskiej znajdziemy 200-stronicowy artbook, steelbook z ekskluzywną grafiką, a także ciężki stalowy medalion.

Oto Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - ponad dwa kilogramy czystej krwi zabójcy potworów, zwarte i gotowe by przyozdobić twoją kolekcję figurek. - powiedział Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED.

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" - Edycja Kolekcjonerska [UNBOXING] Cena na platformę PC to 349.99 zł, za edycję kolekcjonerką w wersjach dla konsol PS4 i Xbox One zapłacicie 419.99 zł.

Poza fizycznymi wersjami gry, trzeciego Wiedźmina będzie można także kupić drogą cyfrową. I tu też przygotowano dwie wersje. Standardowa edycja (dostępna najpierw jedynie na PC, później na konsolach) nie będzie miała zabezpieczeń DRM, otrzyma natomiast opcję pre-download, czyli możliwość ściągnięcia gry jeszcze przed premierą, dzięki czemu 24 lutego 2015 roku wystarczy ją po prostu uruchomić bez konieczności czekania na pobranie. Poza grą otrzymamy 200 stronicowy artbook w wersji cyfrowej, dodatkowe materiały wideo z produkcji. Za tę wersję gry zapłacicie 129,99 zł. Wersja "eksluzywna" otrzyma ponadto rozszerzoną ścieżkę dźwiękową, komiks The Witcher - Dark Horse, grafiki koncepcyjne i tapety, a także cyfrową wersję gry Neverwinter Nights wraz ze wszystkimi dodatkami. Możecie liczyć również na zniżkę lojalnościową wysokości 5%, jeśli oczywiście posiadacie dwie pierwsze części Wiedźmina - niezależnie od nośnika.

bETDIWwZ

GOG Galaxy

GOG Galaxy

Zapowiedziano również nową usługę cyfrową - GOG Galaxy, czyli sieciową platformę do gier. Trzy podstawowe hasła ją określające to:

Freedom of choice - brak przymusu bycia podłączonym do sieci w przypadku chęci grania w tryby dla jednego gracza.

bETDIWxa

Optional Client - automatyczna aktualizacja posiadanych gier.

Cross play - możliwość wspólnego grania przez posiadaczy konkretnej gry na platformie GOG i Steam, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

GOG Galaxy będzie napędzał również nową grę ze świata Wiedźmina - The Witcher Adventure Game. To cyfrowa planszówka, a do jej testowej wersji (tryb sieciowy) można już zapisać się na stronie gog.com/galaxy. Kody zostaną rozesłane po targach E3. Jeśli zdecydujecie się jednak na przesprzedażowy zakup Wiedźmina 3 wersji cyfrowej (edycja kolekcjonerka) dwa kody na Adventure Game zostaną Wam udostępnione. Tytuł ukaże się na PC i Makach, będzie płatny.

I na koniec nowy, przygotowany specjalnie na tegoroczne targi E3, zwiastun trzeciego Wiedźmina. Zwiastun, który powstał z faktycznych fragmentów gry. Robi ogromne wrażenie!

bETDIWxb

*Firma Agora jest współwydawcą Wiedźmina 3.

326825315619133482
Komentarze (0)
bETDIWxP