Nowe DLC do South Parku zabierze nas na wakacje

Strona głównaNowe DLC do South Parku zabierze nas na wakacje
18.07.2018 12:40
Nowe DLC do South Parku zabierze nas na wakacje
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Nie będzie to jednak sielanka...

bEiXgTTV

Najnowsze DLC do South Park: Fractured but Whole zatytułowane zostało Bring the Crunch. Jak przystało na wakacyjne rozszerzenie, gra zabierze nas na wczasy. Konkretniej zaś obóz letni nad jeziorem Tardicaca. Wkrótce jednak relaks zmienia się w prawdziwy horror... Zaczynają znikać doradcy obozowi. Zadaniem gracza będzie wyjaśnić całe zamieszanie i ocalić przy okazji obóz.

325514086882490332

Podobnie jak From Dusk Till Casa Bonita, scenariusz nawiązywać ma do klasycznych horrorów. Podczas zabawy poznamy też Bradleya Biggle, naszego nowego przyjaciela z planety Kokujon. Nowy bohater ma pomóc nam w śledztwie, razem z resztą "ekipy detektywów". Stworzą ją doktor Timothy, profesor Chaos oraz Jimmy Valmer, znany też jako FastPass. Historia stanowić ma oddzielną minikampanię.

W cenie dodatku znajdzie się również nowa klasa postaci - Finalna dziewczyna. Jej cechą charakterystyczną są służące do łapania wrogów w trakcie walki pułapki. Oczywiście też, podobnie jak w przypadku poprzednich rozszerzeń, po skończeniu dodatku będzie można wykorzystać ją również w trakcie ogrywania głównej fabuły. Tak poza tym opisane tu DLC do South Parku ukaże się już 31 lipca na PC, PS4 i Xbox One.

Krzysztof Kempski