Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nowe DLC do South Parku zabierze nas na wakacje

Strona głównaNowe DLC do South Parku zabierze nas na wakacje
18.07.2018 12:40
Nowe DLC do South Parku zabierze nas na wakacjeNowe DLC do South Parku zabierze nas na wakacje
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDntLglO

Nie będzie to jednak sielanka...

bDntLglh

Najnowsze DLC do South Park: Fractured but Whole zatytułowane zostało Bring the Crunch. Jak przystało na wakacyjne rozszerzenie, gra zabierze nas na wczasy. Konkretniej zaś obóz letni nad jeziorem Tardicaca. Wkrótce jednak relaks zmienia się w prawdziwy horror... Zaczynają znikać doradcy obozowi. Zadaniem gracza będzie wyjaśnić całe zamieszanie i ocalić przy okazji obóz.

325514086882490332

Podobnie jak From Dusk Till Casa Bonita, scenariusz nawiązywać ma do klasycznych horrorów. Podczas zabawy poznamy też Bradleya Biggle, naszego nowego przyjaciela z planety Kokujon. Nowy bohater ma pomóc nam w śledztwie, razem z resztą "ekipy detektywów". Stworzą ją doktor Timothy, profesor Chaos oraz Jimmy Valmer, znany też jako FastPass. Historia stanowić ma oddzielną minikampanię.

bDntLglj

W cenie dodatku znajdzie się również nowa klasa postaci - Finalna dziewczyna. Jej cechą charakterystyczną są służące do łapania wrogów w trakcie walki pułapki. Oczywiście też, podobnie jak w przypadku poprzednich rozszerzeń, po skończeniu dodatku będzie można wykorzystać ją również w trakcie ogrywania głównej fabuły. Tak poza tym opisane tu DLC do South Parku ukaże się już 31 lipca na PC, PS4 i Xbox One.

Krzysztof Kempski

bDntLgmf