Nowa Zelda na 3DS-a prawdopodobnie wcale nie będzie aż tak nowa

Nowa Zelda na 3DS-a prawdopodobnie wcale nie będzie aż tak nowa

Nowa Zelda na 3DS-a prawdopodobnie wcale nie będzie aż tak nowa
marcindmjqtx
29.08.2012 17:32, aktualizacja: 05.01.2016 16:36

Plotki sprzed paru miesięcy powracają - wygląda na to, że poza remakiem kultowej Okaryny Czasu, posiadacze 3DS-a dostaną remake również znakomitej, acz nie tak popularnej Majora's Mask.

Po rewelacyjnym odbiorze Ocarina of Time 3D, która wciąż jest najwyżej ocenianą grą na 3DS-a, wielu fanów Zeldy zaczęło domagać się odświeżenia i przeniesienia na przenośną konsolkę Nintendo innej, wydanej na N64 części serii, Majora's Mask. Przedstawiciele Nintendo przyznawali już, że być może spełnią tę prośbę fanów, ale nie stwierdzili nigdy jednoznacznie, że zabiorą się za produkcję mobilnej Majora's Mask.

Niewykluczone jednak, że prace nad remakiem trwają i wkrótce doczekamy się jego oficjalnej zapowiedzi. Każe tak sądzić oferta gry, która pojawiła się wczoraj (i szybko zniknęła) na stronie brytyjskiej sieci sklepów Game. Ktoś spostrzegawczy zrobił stosowny zrzut ekranowy i podzielił się nim z internautami:

Nic nie znacząca pomyłka? Celowe zagranie, obliczone na wywołanie szumu wokół sklepu? A może faktycznie coś jest na rzeczy? Trudno to teraz orzec, niemniej historia tej branży zna już przypadki, gdy tego typu wycieki znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Trzymacie kciuki, by i tym razem tak było czy wolelibyście zobaczyć na 3DS-ie zupełnie nową odsłonę Zeldy?

[Za: VG247]

Adrian Palma

327226030027204887
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)