Nowa wyprzedaż na GoG-u przynosi sporo najniższych w historii danych tytułów cen

Nowa wyprzedaż na GoG‑u przynosi sporo najniższych w historii danych tytułów cen

Nowa wyprzedaż na GoG-u przynosi sporo najniższych w historii danych tytułów cen
Paweł Olszewski
18.09.2017 15:33

Kentucky Route Zero za połowę ceny, Inside 40% taniej. Big Deal Sale na GoG-u to rzeczywiście "Big Deal".

Kolejna cyfrowa wyprzedaż, dlaczego więc piszę o tym tutaj, a nie w naszym cyklicznym sobotnim przeglądzie promocji? Bo weekend właśnie minął, a promocje na GoG-u właśnie wystartowały. I wyglądają naprawdę nieźle. Przeceniono ponad 200 tytułów, z których dla wielu jest to pierwsza tak duża obniżka ceny. Jeżeli czailiście się więc na jakieś indyki z ostatnich miesięcy, to jest spora szansa, że tutaj je znajdziecie za grosze. Dosłownie, bo GoG wprowadził przecież niedawno polską walutę.

80 Days, Aragami, BeatCop, Immortal Planet, Nex Machina, Obduction, Planet Nomads, Realpolitiks, Rebel Galaxy, Slain: Back from Hell, Strafe, Sudden Strike 4, The Sexy Brutale, Tacoma czy Wonder Boy to najciekawsze najtańsze w swojej historii tytuły, które rzuciły mi się w oczy. Po prostu nieźle przecenionych gier jest oczywiście więcej. Wspomniane w leadzie Kentucky Route Zero i Inside. 75-procentową lub większą zniżką objęto natomiast Banished, Crypt of Necrodancer, Democracy 3, Kholat, Layers of Fear Inheritance, Limbo, NEO Scavenger, różne gry z serii Oddworld, Oxenfree, Shelter czy serię Trine. Jeżeli gry te były nawet już wcześniej dostępne w tych cenach, to przeważnie z DRM-ami.

Drugi powód naszego szczególnego zainteresowania tą konkretną wyprzedażą jest natomiast taki, że dzięki uprzejmości załogi GoG-a będziemy mieć dla was łącznie 100 kluczy na różne tytuły z promocji. Co trzeba zrobić, aby wyrwać kod na jedną z poniższych gier?:

80 Days, Banished, Beholder, Blackwell Bundle, Blackwell Epihany, Darkest Dungeon, Dex, Dungeon Souls, Eador: Imperium, Event[0], Everspace, Gemini Rue, Her Story, Immortal Planet, Inner Chains, Inside, Kholat, Kona, Layers of Fear, MiniMetro, Planet Nomads, Primordia, Prison Architect, Renowned Explorers, Reus, Samorost 3, Sancturay RPG, Satellite Reign, Shelter, Shelter 2, Spelunky, Strafe, Sudden Strike 4, Technobabylon, The Fall, The Last Federation, The Way, Trine 3, UnEpic, Xenonauts

Śledzić Polygamię. Zaglądać na naszą stronę główną i na Facebooka. Wkrótce poinformujemy tam, jak i gdzie dokładnie można zgarnąć kod. Dajcie „lajka” na Facebooku, obserwujcie nas na Twitterze, dodajcie sobie Polygamię do zakładek w przeglądarce. Słowem - trzymajcie rękę na pulsie, żeby darmowa gra na GoG-a nie przeszła wam koło nosa.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)