Nowa książka z serii Blizzard Legends – Malfurion – trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu

Nowa książka z serii Blizzard Legends – Malfurion – trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu

Nowa książka z serii Blizzard Legends – Malfurion – trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu
Bartosz Witoszka
14.02.2020 17:48

Tym razem przyjdzie nam poznać losy druida Malfuriona.

Ciężko powiedzieć, żeby Blizzard miał ostatnio lekko, a Warcraft III Reforged, który miał pozwolić amerykańskiemu deweloperowi nabrać nowych sił i odzyskać zaufanie fanów… powiedzmy, że gra nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Nie oznacza to jednak, że “Zamieć” ma zamiar odpuścić walkę o serca (i portfele) fanów, dlatego już na horyzoncie majaczy Shadowlands, dziewiąty dodatek do World of Warcraft, o którym więcej przeczytacie w naszej relacji z BlizzConu z listopada zeszłego roku.

Jednak to nie wszystko, co szykuje Blizzard dla fanów najpopularniejszego MMORPG-a na świecie, bowiem jak poinformowało wydawnictwo Insignis już niedługo do księgarni trafi powieść “World of Warcraft: Malfurion”, autorstwa Richarda A. Knaaka, który ma na swoim koncie wiele książek opartych o uniwersa wykreowane przez Blizzarda.

Obraz

Książka pojawi się w sprzedaży już 26 lutego, a dostaniecie ją między innymi w Empiku, gdzie aktualnie obniżono cenę do niecałych 30 złotych.

Bartek Witoszka

P.S.

Ze względów organizacyjnych dziś również nie pojawi się Rozchodniaczek, a z tego co wiem, Dominik również nie da rady nic napisać. Czytamy się w poniedziałek :)

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)