Nowa gra twórców Darksiders 3 - Remnant: From the Ashes

Nowa gra twórców Darksiders 3 - Remnant: From the Ashes

Nowa gra twórców Darksiders 3 - Remnant: From the Ashes
Joanna Pamięta - Borkowska
13.07.2018 10:34

Szykuje się nowa ciekawa gra kooperacyjna.

Studio Gunfire Games, twórcy Darksiders 3, którego zapis rozgrywki wzbudził wczoraj w Krzyśku ambiwalentne emocje, zapowiedzieli właśnie nową grę. Nazywać się ona będzie Remnant: From the Ashes, a pojawi się jakoś w 2019 roku na PC, PS4 oraz na Xboxa One. Wydawcą jest Perfect World Entertainment.

Nie będzie to jednak nic w stylu Darksiders 3. Gunfire szykuje dla nas grę kooperacyjną, w której połączymy siły w czteroosobowych drużynach.

Remnant: From the Ashes - Announcement Trailer | PS4

Na szczęście, naszymi przeciwnikami nie są zombie (bo ileż można?), tylko stwory przypominające zmutowane drzewce albo inne twory chaosu, znane pod wspólną nazwą The Root. Wyłazić będą z portali prowadzących do innych wymiarów. W pewnym momencie widać też, że przyjdzie nam poruszać się nie tylko po zgliszczach naszej cywilizacji. Przez owe portale można przejść i w ten sposób przenieść konflikt do siedlisk potworów. Światy te będą za każdym razem losowo generowane, co ma zwiększyć atrakcyjność tytułu.

Obraz

Postać, w którą się wcielimy, będzie można rozwijać i dopasowywać jej umiejętności pod swój styl gry. Istotnym elementem Remnanta będzie też tworzenie bazy, zapraszanie handlarzy i specjalistów, którzy będą w niej stacjonować, oraz tworzenie nowego ekwipunku.

O samej rozgrywce może napiszą coś chłopaki - gra ma się pojawić na Gamesconie.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)