Nową grą studia Davida Jaffe'a jest Drawn to Death - krwawy turniej rozgrywający się w zeszycie nastolatka

Strona głównaNową grą studia Davida Jaffe'a jest Drawn to Death - krwawy turniej rozgrywający się w zeszycie nastolatka
08.12.2014 15:36
Nową grą studia Davida Jaffe'a jest Drawn to Death - krwawy turniej rozgrywający się w zeszycie nastolatka
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jeśli ktoś ma ochotę na abstrakcyjną rzeźnię w nieprzeciętnym stylu graficznym, to może się uśmiechnąć.

bEDzuoBh

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że twórca God of War i Twisted Metal założył studio o absurdalnej nazwie The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency. Teraz przyszła pora na pierwszy tytuł świeżej ekipy - Drawn to Death.

Będzie to strzelanka rozgrywająca się na arenie, gdzie Twoim zadaniem jest - krótko mówiąc - wyrżnąć wszystkich wokół, zanim ktoś wyrżnie Ciebie. Tym, co ma wyróżniać Drawn to Death, ma być fakt, że cała rozgrywka dzieje się w zeszycie nastolatka - stąd komiksowy, niedbały i często turpistyczny styl, abstrakcyjny, brutalny klimat i kilka rozwiązań gameplayowych, jak choćby to, że nastolatek - nasz stwórca - może niekiedy ingerować w pojedynki. Na zwiastunie zobaczymy m.in. jak zabija jedną z postaci ołówkiem albo zalewa inną napojem, by dodać jej życia.

David Jaffe zapewnia, że w parze z totalną rozwałką szła będzie taktyka, studiowanie umiejętności przeciwnika i dokładne poznawanie map w celu stworzenia jak najskuteczniejszej taktyki. Obiecuje też stałą aktywność studia na forach i bycie otwartym na wszystkie uwagi graczy. Drawn to Death póki co zapowiedziany jest tylko na Playstation 4.

bEDzuoBj

[źródło: Playstation Blog]

Patryk Fijałkowski

326824746619000874
bEDzuoCf