Nowa gra Remedy zauważona w sklepie Epic Games

Nowa gra Remedy zauważona w sklepie Epic Games

Nowa gra Remedy zauważona w sklepie Epic Games
26.05.2020 19:35

Wkrótce oficjalna zapowiedź?

Jak zauważyła strona mp1st.com, w bazie danych Epic Games Store pojawiła się nowa gra, produkowana przez Remedy Entertainment (Max Payne, Alan Wake, Control). Źródłem tej informacji jest katalogująca zawartość bazy danych Epic Games Store strona epicdata.info.

Projekt o nazwie kodowej BigFish istnieje na razie jedynie jako wpis w bazie danych Epic Games Store. Nie ma załączonych żadnych materiałów graficznych czy wideo, nie wiadomo też kompletnie, czym miałaby być nowa gra.

Control - Foundation DLC Release Trailer | PS4

Jednak samo istnienie wpisu w bazie danych Epica może sugerować, że Remedy szykuje się do zapowiedzi. Może również sugerować, że podobnie jak Control ich nowa gra wyjdzie początkowo na PC z wyłącznością na Epica. Szczególnie, że już jakiś czas temu informowali o tym, że mają podpisaną umowę z tą platformą na dwie gry.

Niekoniecznie musi to jednak oznaczyć, że zapowiedź nastąpi szybko. Na razie developer może wykorzystywać platformę choćby do rozpowszechniania najnowszych buildów gry z testerami i developerami.

Tak czy inaczej jednak - coś jest na rzeczy. Tym bardziej, że istnieje poważny argument za tym, że nowy projekt nie jest jedynie DLC do Control. Wszystko co związane z tą grą, w odróżnieniu od nowego wpisu, pojawiało się dotychczas w powiązaniu z wydawcą 505 Games.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)