Nowa gra Bungie brzmi totalnie jak klon Destiny

Nowa gra Bungie brzmi totalnie jak klon Destiny09.06.2020 19:53
Nowa gra Bungie brzmi totalnie jak klon Destiny

Na początku jest obiecująco, a później - coraz gorzej.

Bungie umieściło na swojej stronie internetowej szereg nowych ofert o pracę. Wszystkie związane są z niezapowiedzianym jeszcze projektem firmy. Ich treść pozwala jednak już teraz wysnuć pewne przypuszczenia na temat tego, co szykują dla nas twórcy Destiny.

I tak z ogłoszenia na stanowisko dyrektora artystycznego dowiadujemy się, że nowy projekt Bungie ma być komediowy i lekki, charakteryzując się dużą dozą uroku. Projekty postaci mają być charakterystyczne i inspirujące do cosplayu.

Destiny 2: Beyond Light – Reveal Trailer

Na razie brzmi więc dobrze! Coś faktycznie innego od Destiny, bo choć druga część romansowała co nieco z elementami komediowymi, to trudno ją nazwać "lekką i zabawną". Niestety, w kolejnych ogłoszeniach jest nieco gorzej.

Ogłoszenie na stanowisko "projektanta inwestycji" mówi wprost o systemie łupów (jak w Destiny), sandboksie (jak w Destiny) i ekonomii (jak w Destiny). Ostateczny cios naszej wierze w coś nowego i oryginalnego zadaje ogłoszenie na projektanta walki. Mówi o walkach w rodzaju MMO, projektowaniu broni, systemu obrażeń i umiejętnościach postaci.

Wszystko to zdaje się więc sugerować, że nowa gra Bungie będzie takim Destiny, tylko z innym stylem graficznym. Oczywiście może się jeszcze okazać coś zupełnie innego. Ale na to musimy na razie poczekać do zapowiedzi gry.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)