Nowa gra Bungie brzmi totalnie jak klon Destiny

Nowa gra Bungie brzmi totalnie jak klon Destiny

09.06.2020 19:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku jest obiecująco, a później - coraz gorzej.

Bungie umieściło na swojej stronie internetowej szereg nowych ofert o pracę. Wszystkie związane są z niezapowiedzianym jeszcze projektem firmy. Ich treść pozwala jednak już teraz wysnuć pewne przypuszczenia na temat tego, co szykują dla nas twórcy Destiny.

I tak z ogłoszenia na stanowisko dyrektora artystycznego dowiadujemy się, że nowy projekt Bungie ma być komediowy i lekki, charakteryzując się dużą dozą uroku. Projekty postaci mają być charakterystyczne i inspirujące do cosplayu.

Destiny 2: Beyond Light – Reveal Trailer

Na razie brzmi więc dobrze! Coś faktycznie innego od Destiny, bo choć druga część romansowała co nieco z elementami komediowymi, to trudno ją nazwać "lekką i zabawną". Niestety, w kolejnych ogłoszeniach jest nieco gorzej.

Ogłoszenie na stanowisko "projektanta inwestycji" mówi wprost o systemie łupów (jak w Destiny), sandboksie (jak w Destiny) i ekonomii (jak w Destiny). Ostateczny cios naszej wierze w coś nowego i oryginalnego zadaje ogłoszenie na projektanta walki. Mówi o walkach w rodzaju MMO, projektowaniu broni, systemu obrażeń i umiejętnościach postaci.

Wszystko to zdaje się więc sugerować, że nowa gra Bungie będzie takim Destiny, tylko z innym stylem graficznym. Oczywiście może się jeszcze okazać coś zupełnie innego. Ale na to musimy na razie poczekać do zapowiedzi gry.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także