Nowa galeria z Wiedźmina: Versus

Nowa galeria z Wiedźmina: Versus
12.04.2010 13:44
Nowa galeria z Wiedźmina: Versus
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wraz z nową paczką obrazków prezentujących Wiedźmina: Versus dostaliśmy też informację prasową mówiącą o premierze gry w USA i Europie Zachodniej. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że końcu na załączonych zrzutach ekranu coś widać, bo na szczęście nie prezentują one iPhona, ale samą grę. Możecie dzięki temu zobaczyć poszczególne menu, a także jak wyglądać będzie rozgrywka.

Informację prasową znajdziecie w rozwinięciu notki, tak samo jak galerię.

one2tribe zapowiada grę Wiedźmin: Versus w Europie i Ameryce Północnej Już setki tysięcy graczy w Europie Wschodniej toczy ekscytujące pojedynki w mrocznym świecie Wiedźmina. Eksperci od Wiedźmina z firmy one2tribe oraz gamigo AG, globalny wydawca gier online free-to-play takich jak Last Chaos czy Fiesta Onlone prezentują wersję gry Wiedźmin: Versus, która jest dostępna nie tylko w przeglądarce, ale wkrótce także na Facebook`u i iPhone`nach. Dla uczczenia światowego wydania wersji przeglądarkowej zarówno w jeżyku angielskim jak i niemieckim, możliwości gry zostały znacząco rozszerzone. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością udostępnienia gry Wiedźmin: Versus graczom na całym świecie z firmą gamigo jako naszym partnerem w całej operacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy ustanowimy nowe standardy na rynku gier poprzez stworzenie wielo-platformowej, bezpłatnej gry z prawdziwego zdarzenia" - mówi Wojciech Ozimek, dyrektor naczelny one2tribe. Patrick Streppel, członek zarządu firmy gamigo, powiedział: "Już miliony graczy zatraciło się w świecie Wiedźmina i jesteśmy bardzo podekscytowani z powodu dopisania nowego rozdziału, we współpracy z firmą one2tribe, do tej odnoszącej sukcesy produkcji. Wiedźmin: Versus jest oparty o fascynujący koncept pełnej akcji walki strategicznej osadzonej w dobrze znanej scenerii RPG. Jesteśmy także dumni z bycia jednymi z pierwszych wydawców, którzy wydają grę dostępną zarówno poprzez przeglądarkę, na Facebook`u oraz na iPhone`nach."

Do gry zostało dodanych wiele nowych możliwości, jak chociażby szansa dla gildi na zdobycie fortecy. Zostały dodane nowe miasta oraz szlaki, a także dziesiątki misji dotyczących gildi i podbojów zamków. Gracze mogą także dowiedzieć się więcej o fascynującym świecie Wiedźmina w misjach tworzących linię fabularną. Każdy gracz może dołączyć do boju jako Wiedźmin, Czarodziejka lub Przeraza i zrobić dobry użytek z umiejętności unikatowych dla każdej z postaci. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu gracze mogą opuścić lokacje startową, Kaer Morhen, i wyruszyć w poszukiwaniu nowych i niebezpiecznych królestw. Na zewnątrz czekają zaś bardziej potężni przeciwnicy. Gracze uzyskują dostęp do kolejnych regionów świata gry wraz ze wzrostem poziomu doświadczenia. ?

326920830674425898
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)