Nowa Forza Motorsport ma trafić na Xbox One. Gracze analizują przeciek

Nowa Forza Motorsport ma trafić na Xbox One. Gracze analizują przeciek

Forza Motorsport 7
Forza Motorsport 7
Źródło zdjęć: © YouTube
02.05.2022 11:27, aktualizacja: 04.05.2022 07:55

Nadal nie mamy wielu oficjalnych informacji na temat nowej odsłony Forza Motorsport. Musimy więc bazować na wszelkiego rodzaju przeciekach i doniesieniach, a takie właśnie się pojawiły.

Informacje na temat kolejnej odsłony serii Forza Motorsport są szczątkowe. Wiemy, że tytuł jest w produkcji i ma trafić na komputery osobiste oraz konsole nowej generacji, czyli Xbox Series X|S. Jednakże w sieci pojawiły się doniesienia, które mogą rzucać nowe światło na ten temat.


Jeden z użytkowników Reddita stwierdził, że "jest znudzony gadaniem ludzi, którzy twierdzą, że to będzie tylko i wyłącznie next-gen". Z opublikowanego wpisu ma wynikać, że nowa Forza Motorsport trafi również na konsole Xbox One. Jako dowód, internauta załączył obrazy, które mają przedstawiać nadchodzącą grę, na - rzekomo - starszej wersji konsoli.

  • Niektórzy zwracają uwagę, że fotografie nie muszą być dowodem.
  • Mimo to, moderacja, potwierdziła ich autentyczność.
[1/2] Niektórzy zwracają uwagę, że fotografie nie muszą być dowodem.Źródło zdjęć: © Reddit

Moderacja potwierdza autentyczność obrazów, jednak we wspomnianym wątku, pojawią się głosy wskazujące, że fotografie mogą pochodzić z ubiegłego roku i - niewykluczone - przedstawiają "wczesny, testowy build". To oznacza, że materiał nie musi być dowodem ostatecznym na to, że gra trafi na Xbox One. Docierają więc do nas sprzeczne opinie i jedynie oficjalny komunikat twórców może ukrócić ten chaos informacyjny.

To nie koniec interesujących doniesień. Jez Corden z Windows Central twierdzi, że nowa Forza Motorsport znajduje się obecnie w fazie testów beta. Wydanie gry zarówno na konsole nowej, jak i starszej generacji, wpłynęłoby pozytywnie na liczbę odbiorców - to jest pewne.


Tematem dyskusyjnym jest to, czy nowa gra, "zawieszona" między dwoma generacjami konsol, wyciągnie maksimum możliwości z nowszej generacji sprzętu. 


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)