No wreszcie - ile można było czekać na ten dodatek do Postala 2?

12 lat minęło jak jeden dzień.

No wreszcie - ile można było czekać na ten dodatek do Postala 2?
marcindmjqtx

Mało która produkcja może otrzymać oficjalne rozszerzenie po upływie 12 lat od daty jej wydania. Jedną z nich jest Postal 2, który właśnie doczekał się premiery zapowiedzianego w czerwcu pełnoprawnego dodatku Paradise Lost.

Po krótce: Dude powraca do swojego rodzinnego miasteczka Paradise, a powód, jaki go tu przygnał, jest nie byle jaki. Zaginął jego ukochany psiak, któremu trzeba wyruszyć na ratunek. Niestety widok, jaki ujrzymy, dalece różni się od ideału. Miasto uległo zniszczeniu nuklearnemu, a jego mieszkańcy to w większości na wpół rozkładające się, nienaturalne istoty.

Twórcy zapowiadają wiele nowości, jakie odnajdziemy w dodatku. Pojawiła się możliwość trzymania jednocześnie dwóch broni, wybór pomiędzy agresywnym i spokojnym rozwiązywaniem spraw, a także sporo nowego arsenału, lokacji  i frakcji gotowych do współpracy. Ponadto dostaliśmy wsparcie dla kontrolerów, a słynny Dude zachował swój oryginalny głos. Wszystko za sprawą aktora Ricka Huntera.

To jak, kupujecie? Poniżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun produkcji, który niektórym może zakręcić łezkę w oku:

Dodatek jest już dostępny na Steamie za niecałe 7 euro.

Tytus Stobiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.