Nintendo zadowolone z wyników i liczy na więcej

Nintendo zadowolone z wyników i liczy na więcej

Nintendo zadowolone z wyników i liczy na więcej
marcindmjqtx
17.04.2009 19:17, aktualizacja: 14.01.2016 15:47

Nintendo jak najbardziej jest zadowolone z wyników sprzedaży za marzec w USA. Nie ma co się dziwić, nadal są liderem w temacie sprzętu, a kwestię jak zawsze zgrabnie podsumowała Cammie Dunaway:

Konsole Nintendo stanowiły 58.4% całego sprzętu konsolowego sprzedanego w marcu, więcej niż wszystkie pozostałe konsole razem W Nintendo mogą pracować cudotwórcy, ale nawet oni nie są w stanie sprawić, że zajmą 58.4% rynku i jednocześnie będzie to mniej niż pozostałe konsole razem.

Także w porównaniu do premiery DS Lite, DSi wypadło lepiej. Poprzednia wersja sprzedała się w pierwszym tygodniu w ilości 226,300 egzemplarzy, podczas gdy kamerka i DSiWare przyciągnęło w USA 435,000 niegraczy.

Jednocześnie zarówno Reggie Fils-Aime, jak i CEO GameStopu, Dan DeMatteo sugerują, że Nintendo wyda jeszcze coś dużego w tym roku. Ten pierwszy powiedział:

Nadciąga jeszcze kilka ważnych tytułów na Wii i DSa, a Nintendo jest pewne, że dzięki nim sprzedaż sprzętu wciąż będzie bardzo silna Tutaj Reggie może mieć na myśli np. zbliżający się Wii Sports Resort, ale co ze świętami i niezapowiedzianymi jeszcze hitami? DeMatteo dodaje:

Uważamy, że pod koniec roku ukaże się jakaś kluczowa marka Nintendo. Nie zdradzili nam żadnych szczegółów, ale powiedzieli nam, abyśmy zachowali miejsce na półkach. Miejsce na półkach... Wii Fit 2? Nieee.

[via CVG]

326855466607536407
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)