Nintendo nie chce dać ciała na E3

Nintendo nie chce dać ciała na E315.04.2009 20:06
Nintendo nie chce dać ciała na E3
marcindmjqtx

Targi w Los Angeles to najbliższa wielka impreza, na której każdy będzie chciał pochwalić się czymś dużym. Każdy? Mając w pamięci ubiegłoroczny pokaz Nintendo, mam wątpliwości, czy aby na pewno zależy im jeszcze na graczach z krwi i kości. Reggie Fils-Aime twierdzi, że tak, i że na E3 nie będzie już tak kiepsko jak ostatnio:

Z perspektywy Nintendo, zawsze jedziemy na E3 z bardzo wielką chęcią nie tylko usatysfakcjonowania naszych fanów, ale także siebie samych. Mamy nadzieję, że w tym roku wykonamy znacznie lepszą robotę. Zobaczycie sami.Prawdę mówiąc już się boję, co też Reggie zrobi z Wiilotem na scenie by usatysfakcjonować samego siebie. Podobnie jak w zeszłym roku, na scenie pojawi się też Cammie Dunaway. To ta kobieta, która sądziła, że nie ma nic bardziej słodkiego od Wii Sports Resort i rzucania niewydarzonemu psu dyskiem. Ona również zapowiada, że fani Nintendo powinni być usatysfakcjonowani:

Będę na scenie i zaprezentuję coś, co fani powinni pokochać. Ale nie będę udawać jazdy na snowboardzie, nie pokażę też mojej laurki na dzień mamy. Będę po prostu mówić o grach.Póki nie padło ostatnie zdanie, miałem wrażenie, że obie zapowiedzi są dość dwuznaczne. No ale skoro tak, to ok. Choć ja po ostatnim E3 straciłem do Nintendo resztki zaufania. Będą się musieli bardzo postarać, by je odzyskać. Jeżeli nie kojarzycie o co mam do firmy takie pretensje, to warto posłuchać podcastu o tym wydarzeniu, w którym reszta redakcji miała niezły ubaw z konferencji Nintendo.

327256884182911876
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)