Nintendo kasuje TVii dla Europy

Nintendo kasuje TVii dla Europy
15.02.2015 10:45
Nintendo kasuje TVii dla Europy
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ciągłe przesuwanie premiery zakończyło się tragicznie. Śmierć poniosła jedna usługa, nikt nie został ranny. Służby porządkowe opisują, że kalendarz, którym poruszało się TVii, nadaje się tylko do złomowania.

TVii, czyli usługa pozwalająca użytkownikom konsoli Nintendo na korzystanie z takich serwisów jak: Netflix, Hulu Plus czy Amazon Instant Video, a ponadto praktycznie przekształcająca WiiU w dekoder telewizyjny, została anulowana dla rynków europejskich.

Początkowo planowano jej premierę na 2013, jednak systematycznie oddalana w czasie, miała pojawić się dopiero w tym roku. "Big N" rozwiało dzisiaj wszelkie wątpliwości i zabiło nadzieję osób, które jeszcze ją miały. Projekt został skasowany, a w sieci opublikowano przeprosiny skierowane do wszystkich europejskich odbiorców (których w Polsce było pięciu). Na osłodę przygotowano na szczęście inną atrakcję. Specjalnie dla 3DS'a powstanie kanał Nintendo Anime Channel, oferujący na życzenie takie seriale jak: Pokemony, Kirby czy Inazuma Eleven.

Lepsze to niż nic.

PS. Z tymi pięcioma osobami to żartowałem. Wiemy, że jest ich przynajmniej 350.

[Źródło: GameInformer]

Oskar Śniegowski

326984385973278762
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)