Nintendo daje czadu, czyli Reggie o konkurencji

Nintendo daje czadu, czyli Reggie o konkurencji

Nintendo daje czadu, czyli Reggie o konkurencji
marcindmjqtx
11.04.2009 22:22, aktualizacja: 15.01.2016 14:19

Sukces platform Nintendo w tej generacji jest niepodważalny. Zawrotne ilości konsol, które sprzedają co miesiąc, mówią same za siebie i pokazują nam zwycięzcę tej rundy.

Czasami jednak ta silna pozycja owocuje takimi oto wypowiedziami, które delikatnie mówiąc, nazwał bym mocno nieprzemyślanymi. W wywiadzie, którego Reggie udzielał GameTrailers pada pytanie o jego ocenę konkurencji i dostajemy takie cudo

To co mnie martwi, jeżeli miałbym skupić się na Microsofcie, to rzeczy, które mogą zrobić biorąc pod uwagę Xbox LIVE. Cały czas musimy się zastanawiać "Co możemy zrobić, by być lepsi od Xbox LIVE?" [...] Jest mi trochę trudno mówić miłe rzeczy o PS3... Mają parę świetnych tytułów, które udało im się wydać, zdobyli też inne fantastyczne rzeczy. Ale patrząc na ich wyniki widać, że mają przed sobą jeszcze parę wyzwań.  Rozumiem, że patrząc na wyniki sprzedaży PS3 i Wii Reggie może czuć się pewnie. Ale sugerowanie, że Nintendo w ogóle ma jakiś online, który miałby być nawet nie tyle porównywalny, ale lepszy od Xbox LIVE jest naprawdę mocno śmieszne. System Friend Codów to przecież tylko wierzchołek góry lodowej. Ech..

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)