Nintendo bierze się za problemy ze Switchem

Nintendo bierze się za problemy ze Switchem

Nintendo bierze się za problemy ze Switchem
11.03.2017 12:34

Firma wchodzi w tryb ustalania faktów.

W wywiadzie z serwisem internetowym Time’a prezes amerykańskiego oddziału Nintendo - pan Reginald Fils-Aime - odniósł się do informacji o problemach niektórych użytkowników Switcha. Chodzi tu o dochodzące od premiery informacje o rozłączających się kontrolerach i rysowaniu się ekranu urządzenia podczas wyjmowania go z docka.

Przy całym entuzjazmie wokół nowej konsoli Nintendo, niektórzy użytkownicy urządzenia skarżą się na te niedogodności. Dotychczas w przypadku problemów z Joy-Conami japońska firma radziła korzystnie z nich w otoczeniu mniejszej liczby sieci Wi-Fi (co może być jednak dość trudne). Wygląda jednak na to, że zamierza postarać się bardziej.

Stwierdził pan Reginald. Po zebraniu odpowiedniej ilości danych Nintendo weźmie się za ocenę problemu i spróbuje znaleźć jego rozwiązanie.

Obraz

W przypadku drugiego z najczęściej wspominanych problemów - rysowania się ekranu urządzenia, podczas wyjmowania go z docka - Fils-Aime również radzi amerykańskim klientom kontakt z Nintendo. Zaznacza, że on sam ani jego ludzie podczas setek imprez i pokazów nie zaobserwowali tego problemu.

Powiedział.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)