Night Dive szykuje System Shock 2: Enhanced Edition

Fani mogą wyglądać już nie tylko System Shocka 3 i remake'a pierwszej części.

Night Dive szykuje System Shock 2: Enhanced Edition
Tatiana Kowalczyk

O remake’u System Shocka usłyszeliśmy jeszcze w 2015 roku; pomimo zawirowań, produkcja nadal powstaje i odpowiada za nią studio Night Dive, które dostarczyło nam odświeżoną wersję „jedynki” (spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem na Steamie). Teraz dowiedzieliśmy się, że pracują nie tylko nad remake’iem pierwszej części.

Przygotowują też System Shock 2: Enhanced Edition, o czym poinformowali na Twitterze.

Kiedy premiera i jakieś szczegóły? Na ten moment nie wiadomo, ale gdy System Shock w upiększonej wersji trafił na GOG.com w 2015 dokładnie 21 lat po premierze, Maciu pisał, że między innymi rozdzielczość podskoczyła do 1024x768, wprowadzono możliwość zmiany funkcji klawiszy i usunięto bugi z oryginału. Więc podobnych usprawnień możemy się spodziewać w remasterze drugiej części.

Oprócz tego nadal jeszcze powstaje System Shock 3 od OtherSide już bez wydawcy Starbreeze, który zrzekł się praw do marki. W maju twórcy nadal poszukiwali wydawcy, bo nie palą się do podjęcia tego zadania samodzielnie; ale jeśli przyjdzie co do czego, zrobią to.

Tatiana Kowalczyk

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.