Night City Wire 3 - gangi Cyberpunka 2077 i ich wpływ na grę

Co będzie można, a czego nie będzie można łamiąc prawo w Night City?

Night City Wire 3 - gangi Cyberpunka 2077 i ich wpływ na grę

18.09.2020 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas zakończonej właśnie trzeciej transmisji z serii Night City Wire, w której CD Projekt przybliża graczom zbliżającego się wielkimi krokami "Cyberpunka 2077", usłyszeliśmy co nieco na temat gangów i ich roli w grze. Przede wszystkim - zobaczyliśmy całkiem obszerny zwiastun, prezentujący pokrótce każdy z nich.

Cyberpunk 2077 — Gangs of Night City

Po prezentacji powyższego wideo quest designer "Cyberpunka 2077" - Mateusz Tomaszkiewicz - opowiedział na temat tego, jak gangi wpłyną na fabułę i mechanikę gry. Będzie to jedna z najważniejszych sił Night City, z którą liczyć się będzie musiał każdy w mieście.

Choćby dlatego, że w rękach gangów znajdują się najnowsza broń i najnowocześniejsze wszczepy. W grze pojawi się dużo sprzętu, charakterystycznego dla poszczególnych gangów. Będzie to m.in broń, samochody, motory czy elementy stroju.

Z samymi członkami gangów gracz spotka się na ulicach miasta, pojawią się oni jako element fabularny w zadaniach pobocznych, będzie też można wykonywać dla nich zadania. To, czego nie będzie można zrobić, to przyłączenie się do jednego z nich.

Cyberpunk 2077 — Night City Wire: Episode 3

Dlaczego? Dla gangów najważniejsza jest lojalność i oddanie ich sprawie. Nigdy nie zaufają oni najemnikowi - który bierze zlecenia od każdego, kto zapłaci odpowiednio dużo - na tyle, by pozwolić mu na wstąpienie w ich szeregi.

Postaci gracza, jako właśnie najemnikowi, pozostanie więc przesiadywanie w klubie Afterlife, którego właścicielem jest legendarny najemnik. Miejsce to z tego powodu zrzesza ludzi parających się tego rodzaju działalnością, oferując im dostęp do najlepszych zleceń i największych pieniędzy.

Wszystko wskazuje na to, że "Cyberpunk 2077" w końcu się ukaże 19 listopada tego roku.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Komentarze (1)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.