NieR: Automata pokazuje swoje wojownicze oblicze na zwiastunie

NieR: Automata pokazuje swoje wojownicze oblicze na zwiastunie

NieR: Automata pokazuje swoje wojownicze oblicze na zwiastunie
marcindmjqtx
29.10.2015 14:16, aktualizacja: 05.01.2016 14:51

Co ciekawego pichci dla nas PlatinumGames?

Kontynuacja NieR z 2010 roku zapowiedziana podczas targów E3 doczekała się zwiastuna i pierwszych, fabularnych szczegółów. NieR: Automata opowie historię odleglej przyszłości, w której ludzkość Ziemi uciekła na księżyc przed atakiem "mechanicznych form życia". W celu odbicia planety wysłano na nią oddziały żołnierzy-androidów oraz ich specjalną jednostkę bojową Yorha.

W Automata wcielimy się w członkinię Yorhy oznaczoną kodem 2B (nie mają oni imion), choć słowo "członkinia" jest na wyrost, bowiem android tylko wygląda jak kobieta, a jego faktyczna płeć jest nieznana. Zresztą, czy możemy mówić o płci w przypadku androida? Twarz 2B w większości jest zasłonięta przez gogle, więc nie wiemy dokładnie, jak wygląda. W walce używa miecza i dystansowych kapsuł.

Gra polegać będzie oczywiście na walce z mechanicznymi formami życia na powierzchni zniszczonej Ziemi. Przeciwnicy mają zdolność naprawiania się, wskrzeszania i tworzenia zupełnie nowych jednostek. Jeśli jesteście ciekawi jak to wszystko prezentuje się w ruchu, nie pozostaje Wam nic innego, jak odpalić poniższy zwiastun. Jak Wam się podoba NieR: Automata?

[źródło: Gematsu]

Patryk Fijałkowski

326864406716115223
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)