NieR Automata - edycja Game of the YoRHa potwierdzona

NieR Automata - edycja Game of the YoRHa potwierdzona

NieR Automata - edycja Game of the YoRHa potwierdzona
Joanna Pamięta - Borkowska
11.12.2018 15:16

I numerologiczna wróżba Yoko Taro.

Potwierdzono wydanie NieR: Automata Game of the YoRHa. Pojawi się na PC oraz na PS4 w udoskonalonym zestawie, a dodatkowo posiadacze konsoli będą mieli do wyboru wersję cyfrową lub pudełkową.

A co znajdziemy w środku?

Oczywiście, pełną grę plus dodatek 3C3C1D119440927. Poza tym  skórki dla Poda (Play System Pod Skin, Grimoire Weiss Pod, Retro Grey Pod Skin, Retro Red Pod Skin, Cardboard Pod Skin), przedmiot: Machine Mask, a posiadacze PS4 otrzymają motyw  oraz awatary nawiązujące do gry. Dla pecetowców przygotowane są dwie tapety. Premiera wydania nastąpi 26 lutego 2019 roku (w Japonii). Tego samego dnia będzie można za niższą cenę kupić NieR: Automata Become As Gods Edition na Xbox One.

A oto jak wydanie to skomentował Yoko Taro:

Tak sobie myślę, że w sumie ma rację i podoba mi się jego dystans połączony z nietypowym poczuciem humoru. Bo tak: skoro NieR został po raz pierwszy wydany 23 lutego 2017 roku w Japonii, a 7 marca tego samego roku w Ameryce, 3 dni później w Europie, to faktycznie powstanie niezły numerologiczny galimatias. Zwraca wprawdzie uwagę przewaga zer, ale wciąż pozostaje to bez jakiegokolwiek znaczenia.

Square Enic niedawno ogłosił, że gra przekroczyła pułap 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy (cyfrowych i pudełkowych razem wziętych) i to jest liczba, z której Taro na pewno się cieszy, ale której już w tak barwny sposób nie skomentował.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)