Niemal 100 gier do sprawdzenia za darmo. Ponad połowa to premiery

Niemal 100 gier do sprawdzenia za darmo. Ponad połowa to premiery

02.07.2020 08:15, aktual.: 02.07.2020 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

I to jest inicjatywa, przy której ręce same składają się do braw.

Summer Game Fest, czyli rozciągnięty na trzy miesiące festiwal gier, rozpieszcza do granic możliwości. Ledwie ochłonęli użytkownicy platformy Steam, którzy mogli bezpłatnie testować kilkaset tytułów. Teraz o graczy konsolowych zamierza zadbać Xbox. Od 21 do 27 lipca odbędzie się bowiem Summer Game Fest Demo Event.

W ręce graczy zostanie oddanych prawie setka tytułów, z czego 60 to produkcje premierowe. Ich pełna lista nie jest jeszcze znana, ale na pewno znajdą się wśród nich m.in. " Destroy All Humans!", "Cris Tales", "Hellpoint", "Haven", "SkateBIRD", "The Vale: Shadow of the Crown", "Raji: An Ancient Epic" oraz "Welcome to Elk".

Co więcej, jak podkreśla Glenn Gregory z ID@Xbox, większość z nich nie będzie demami, jakie znają gracze.

- Zazwyczaj wersje demo widoczne na naszym kanale są udostępniane po zakończeniu pracy nad grą. Natomiast wiele z tych, które będziecie mogli przetestować to wczesne wersje demonstracyjne. Na finalne wersje części z nich będziecie musieli jeszcze poczekać. Na niektóre bardzo długo. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiliśmy – tłumaczy.

Wygląda więc na to, że twórcy chcą wnieść namiastkę targowych prezentacji, które nie mogą odbyć się z wiadomych względów, do naszych domów. Namawiają też do wysyłania swoich wrażeń, opinii i spostrzeżeń. Pełną listę gier poznamy bliżej wydarzenia. Organizatorzy twierdzą, że w sumie będzie ich od 75 do 100. Jedno jest pewne - będzie w co grać!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)