Niektórzy mogą już dzisiaj sprawdzić World of Warcraft: Classic!

Niektórzy mogą już dzisiaj sprawdzić World of Warcraft: Classic!

Niektórzy mogą już dzisiaj sprawdzić World of Warcraft: Classic!
Łukasz Jarkiewicz
19.06.2019 08:52, aktualizacja: 19.06.2019 22:36

Wracają wspomnienia...

Tęskniliście za klasykiem? Jeśli tak, mam dobre wieści, ale nie dla wszystkich. Już dzisiaj Blizzard zorganizuje na ograniczony czas testy World of Warcraft: Classic, które mają sprawdzić grę w skrajnych  warunkach, więc można zakładać, że gracze napotkają szereg problemów przy zabawie. W tej chwili cieszyć mogą się mieszkańcy obydwu Ameryk oraz Oceanii, ale pod warunkiem, że mają aktywną subskrypcję World of Warcraft. Serwery powinny wystartować dzisiaj od 14:00 do 17:00 godziny. Czas na przetestowanie potrwa do 21 czerwca.

World of Warcraft Classic Announcement

Podczas testów będziemy mieli dostęp do wszystkich ras oraz klas. Do uzyskania będzie maksymalnie 15 poziom. Poza otwartym światem przygotowano również instancję treści. Obejmuje to Kotlinę Wojennej Pieśni dla PvP, Rozpadlinę Szalejącego Ognia, Zawodzącą Pieczarę i Deadmines.

Twórcom zależy najbardziej na trzech pierwszych godzinach, które powinny być jak najbardziej „stresujące”. W tym samym czasie będą szukać jak największej liczby problemów do rozwiązania w początkowych warunkach testów. Deweloperzy proszą o dawanie znać przy błędach za pomocą narzędzia do zgłaszania baboli w grze.

World of Warcraft Classis ma być wiernym odtworzeniem oryginalnego World of Warcraft. Ma działać płynniej na dzisiejszych maszynach, ale wyglądać, jakby gracz przeniósł się do 2006 roku. Premierę wyznaczono na 27 sierpnia bieżącego roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)