Niektóre apetyty nigdy nie będą zaspokojone - czyli zapowiedź Lust from Beyond

Strona głównaNiektóre apetyty nigdy nie będą zaspokojone - czyli zapowiedź Lust from Beyond
28.02.2019 16:44
Niektóre apetyty nigdy nie będą zaspokojone - czyli zapowiedź Lust from Beyond
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDZjaHue

Nadchodzi nowa gra twórców Lust for Darkness.

bDZjaHtx

Lust for Darkness przenosiło nas do mrocznego świata pełnego erotycznych wizji, o jakim Kamila Zielińska pisała: "Eksplorowanie, zgłębianie i doświadczanie w tej grze nabiera zupełnie nowego znaczenia i warto poddać się chociaż na chwilę wizji twórców." I mimo że tytuł niepozbawiony był wad, wybijał się na tle innych horrorów właśnie klimatem.

325393332685780956

Zresztą, warto wspomnieć, że gra zarobiła na siebie w dwa dni po premierze, nic zatem dziwnego, że studio Movie Games postanowiło iść za ciosem. W zapowiedzianej niedawno produkcji pt. Lust From Beyond zamierzają pokazać, że w historii Jonathana nie wyczerpali tematu mrocznych kultów i krainy Lusst’ghaa.

Lust from Beyond - Official Cinematic Trailer

Tak, zwiastun trzyma klimat poprzedniej części. Tym razem bohaterem będzie skromny antykwariusz, Victor Holloway, dręczony przez dziwne wizje. Próby wyjaśnienia ich doprowadzają go na trop Kultu Ekstazy, do którego zresztą ochoczo dołącza. Okazuje się szybko, że nie jest takim znowu niepozornym człowiekiem, posiada bowiem dar umożliwiający przedostawanie się do innego wymiaru... Cóż, każdy doświadczony gracz wie, że nie bez powodu ludzie żyją w tej jednej rzeczywistości. Inne światy nie są dla nich stworzone, a zamieszkujące je istoty w najlepszym przypadku zignorują naszą obecność.

325393332686043100

Tytuł pojawił się na Steamie - można dodawać go do listy życzeń. Premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

bDZjaHuv