Niedługo ktoś kupi 100 milionowy egzemplarz GTA V

Niedługo ktoś kupi 100 milionowy egzemplarz GTA V03.08.2018 11:55
Niedługo ktoś kupi 100 milionowy egzemplarz GTA V
Joanna Pamięta - Borkowska

Tak wynika ze sprawozdania finansowego Take-Two.

W ramach sprawozdania, które co kwartał przedstawiane jest inwestorom, szef Take-Two, Strauss Zelnick, poinformował, że GTA V jest już bliski osiągnięcia obłędnej liczby 100 milionów sprzedanych egzemplarzy. Przewiduje on, że nastąpi to pod koniec września.

Trzy miesiące temu liczba ta osiągnęła 95 milionów, jeszcze wcześniej - 90. Czyżby każde trzy miesiące miały zachęcić do gry kolejne 5 milionów osób? Okazuje się, ze sprzedaż jednak trochę zwolniła, bo w ostatnim kwartale sprzedało się nieco mniej egzemplarzy. Wciąż jest to jednak liczba godna pozazdroszczenia, zwłaszcza że mówimy o grze pięcioletniej.

Rockstar Games aktywnie przygotowuje się do premiery swojej kolejnej głośnej gry - Red Dead Redemption 2. W związku z tym w GTA V pojawiają się nawiązania do Dzikiego Zachodu - rewolwer oraz kamienny tomahawk.

Zelnick przewiduje, że rok fiskalny 2019 będzie stał pod znakiem rekordowego wzrostu Take-Two, i to nie tylko ze względu na premierę RDR 2. Poza nią czekają nas jeszcze NBA 2k19 oraz WWE 2k19.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)