Niech osądzą was tryby wojny! Nowe Gears of War z podtytułem Judgement

Niech osądzą was tryby wojny! Nowe Gears of War z podtytułem Judgement

Niech osądzą was tryby wojny! Nowe Gears of War z podtytułem Judgement
marcindmjqtx
02.06.2012 12:12, aktualizacja: 05.01.2016 16:44

Game Informer puszcza parę z ust. Wiemy coraz więcej o nowej odsłonie serii Gears of War.

Przypomnijmy: dwa dni temu magazyn Game Informer poinformował o tym, że kolejna część serii Gears of War jest już w produkcji. Nie ujawnił co prawda jej podtytułu ani nie pokazał żadnego bardziej konkretnego obrazka, ale dowiedzieliśmy się o tym, że tak, Tryby Wojny wracają. Wczoraj z kolei świat obiegła wiadomość, że nad grą tą pracuje polskie studio People Can Fly.

Jakie rewelacje czekają nas dziś? Po pierwsze, GI ujawnił podtytuł gry - to "Judgement", a więc "Osąd". Gears of War: Judgement. Brzmi godnie.

Po drugie, enigmatyczny obrazek został rozjaśniony i dowiedzieliśmy, że zakutymi w kajdany postaciami (tak, bo są dwa warianty) są Damon Baird i Augustus Cole. Wokół szaleje Szarańcza.

Więcej informacji znajdzie się w nowym numerze Game Informera, który pojawi się już w poniedziałek (można go czytać także w Polsce, jeśli ma się iPada - jest tam odpowiednia aplikacja). W poniedziałek także odbędzie się wieczorem konferencja Microsoftu, gdzie najprawdopodobniej zobaczymy pierwszy zwiastun gry.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)