Nie zdziwcie się, jeśli Ubisoft za chwilę zapowie Assassin's Creed: Rogue

Nie zdziwcie się, jeśli Ubisoft za chwilę zapowie Assassin's Creed: Rogue

Nie zdziwcie się, jeśli Ubisoft za chwilę zapowie Assassin's Creed: Rogue
marcindmjqtx
31.07.2014 15:01, aktualizacja: 05.01.2016 15:32

Już od dawna słyszymy plotki o nowej odsłonie Assassin's Creed, która miałaby się ukazać jednocześnie z Unity, ale na konsolach starej generacji. Czyżby do zapowiedzi było coraz bliżej?

Być może, w końcu zbliżają się targi Gamescom. Jeśli gdzieś Ubisoft miałby tę grę faktycznie zapowiedzieć, to chyba już tylko tam.

W sklepie internetowym World of Games na chwilę pojawiła się tajemnicza gra "Assassin's Creed: Rogue". Na konsole starej generacji. Czyżby tak właśnie miał brzmieć tytuł tej pozycji? To nie byłby pierwszy raz, gdy jakiś sklep internetowy przedwcześnie "wysypuje się" z tego typu informacją. Swoją drogą, to o wiele lepszy podtytuł niż "Comet", czyli, jeśli wierzyć plotkom, nazwa robocza gry.

Najciekawsze oczywiście, w kogo wcielimy się w tej pozycji (oczywiście, jeśli faktycznie powstanie). Plotki były różne: niektóre mówiły o tym, że głównym bohaterem będzie wnuk Adewale z AC4, którego mentorem będzie Connor z AC3. Tu i tam przewinęła się także informacja, że wcielimy się w Templariusza. A może będzie to Asasyn pod przykrywką? Agent? Wtedy taki tytuł miałby nawet sporo sensu...

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)