Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Nie wszyscy zagrają dziś w nowy dodatek do Battlefield 4

Strona głównaNie wszyscy zagrają dziś w nowy dodatek do Battlefield 4
25.03.2014 12:55
Nie wszyscy zagrają dziś w nowy dodatek do Battlefield 4
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIXjbMC

I nie chodzi tu tylko o to, że 25 marca to data premiery tylko dla posiadaczy pakietu Premium. Możecie go mieć, a na PC i tak nie odpalicie dziś Wojny na morzu.

bDIXjbLV

Konsolowi posiadacze Premium mogą już odpalać swoje sprzęty i pobierać najnowszy dodatek - opóźnienie dotyczy tylko jego wersji na komputery osobiste. To pierwsza zła wiadomość. Druga jest taka, że DICE nie potrafi wskazać nowej daty premiery. Na Battlelogu możemy przeczytać tylko lakoniczne i dość zabawne, w kontekście nieustających problemów z grą, zapewnienie:

Znaleźliśmy problem i musimy go rozwiązać. Jakość jest dla nas najwyższym priorytetem i nie wypuścimy Wojny na morzu na PC dopóki nie będziemy czuli, że spełnia ona najwyższe wymagania jakościowe. Pracujemy również nad większą aktualizacją, która pojawi się razem z dodatkiem i zajmie się problemem z trybem Commander na tabletach. Musicie znaleźć sobie inne plany na wieczór. Ciekawe, czy na konsolach wszystko będzie działać bez zarzutu. Przy okazji premiery poprzedniego dodatku działy się cuda.

[źródło: Battlelog]

bDIXjbLX

Maciej Kowalik

326835892998592554
bDIXjbMT