Nie wiadomo jak to będzie z Yakuzą

Nie wiadomo jak to będzie z Yakuzą17.01.2009 19:58
Nie wiadomo jak to będzie z Yakuzą
marcindmjqtx

Niepokojące wieści dobiegają z amerykańskiego oddziału Segi. Zważywszy na niesamowite promowanie Yakuzy 3 przez większość stron poświęconych PS3 oraz żywe zainteresowanie ze strony posiadaczy tego sprzętu, wydanie w języku angielskim wydaje się jedynym, rozsądnym rozwiązaniem. Sprawa nie jest jednak taka prosta, Sega na pytanie o lokalizację japońskiego hitu odpowiada:

Nie znamy obecnie przyszłości marki Yakuza na terenie Stanów ZjednoczonychPozostaje mieć nadzieję, że "nie znamy" nie oznacza, że żadne plany w japońskim oddziale nie są czynione. Poprzednie części serii wydano przede wszystkim ze zbyt wielkim opóźnieniem, a gwoździem do trumny było raczej słabe tłumaczenie. Oba problemy wydają się łatwe do rozwiązania, gdyby zdecydowano się na współpracę z jakąś cenioną i wywiązującą się z terminów firmą tłumaczeniową. Na co bardzo wszyscy przecież liczymy.

Liczymy tym bardziej, że w Japonii przygotowano kolejne niespodzianki związane z nadchodzącą premierą.

Już wcześniej bowiem obwieszczono, że jedną z licencjonowanych marek w grze będzie Don Kichote (w skrócie Donki) - sieć dość zabawnych sklepów, w których kupić można absolutnie wszystko. Od markowych zegarków i perfum, przez zupki błyskawiczne na strojach do cosplayu skończywszy. I w tych właśnie sklepach w okolicy premiery gry zawisną plakaty promujące Yakuzę 3, a klienci przy kasie otrzymają siatki zdobione wzorami m.in. Kazumy Kiryuu czy logo gry. Obejrzyjcie też screeny - te sklepy dokładnie tak wyglądają. Dbałość o detale niesamowita.

Jakub Tepper

[via Famitsu]

326963423227697194
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)