Zmien skórke
Logo Polygamii

Nie, to nie jest nowy gameplay z Diablo 4. Media dały się nabrać

Ręce opadają.

Drogie koleżanki, drodzy koledzy. Droga społeczności gamingowa. Wszyscy wszędzie piszą, że NOWY GAMEPLAY Z “DIABLO 4” JEST NAPRAWDĘ NOWY. Otóż nie jest. Wystarczy sprawdzić. Oto krótka instrukcja. Gotowi? Otóż. Wpisujemy w Googlu albo ( jak ktoś bardziej lotny) nawet w samym YouTube: Diablo IV Blizzcon 2019 DEMO. Enter.

Na tym nie koniec. Teraz trzeba toto obejrzeć. Proponuję strzelić w okolicę 41 minuty i 20 sekund. I cóż to nasze oczy widzą? Tak, drodzy czytelnicy – ten sam NOWY GAMEPLAY Z “DIABLO 4”, KTÓRY JEST NAPRAWDĘ NOWY. Z tym, że data się trochę nie zgadza. Prawda? A zresztą, zobaczcie sami.

I tak – my też bardzo chcielibyśmy zobaczyć nowy fragment z “Diablo 4”. Naprawdę. Ale oddzielajmy myślenie życzeniowe od dziennikarstwa. Nawet newsowego.

PS Blizzard ma swoje problemy, ale do powrotu do Tristram, czy w jakiekolwiek okolice, nie trzeba będzie nas zachęcać. Więc też czekamy.

Więcej na temat:

8
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
8 Komentarze
0 Odpowiedzi
8 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

“Media dały się nabrać” “Ręce opadają.” “Naprawdę. Ale oddzielajmy myślenie życzeniowe od dziennikarstwa. Nawet newsowego.”
Czy autor tego nie clicbaitowego “artykułu” wie że jest na polygami która nie jednokrotnie robiła to samo. Trochę mniej cebuli bo naprawdę ręce opadają

DontBeSoRambo
Użytkownik

Nie rozumiem tego wpisu

Blizzard wysłał ten sam filmik dwa razy na youtube i sprzedaje ten nowy jako nowy chociaż tak naprawdę jest stary?

Czy ktoś po prostu przyciął stary film z Blizzcomu i wyrzucić na youtube jeszcze raz z nazwą że to niby nowy?

O czym jest ten wpis?

gseed
Użytkownik

Nie to nie jest dobry news. Ręce opadają.

gieniowski
Użytkownik

Podziękuję za takie “newsy”…

Bartosz Stodolny
Użytkownik

Trochę mało profesjonalne takie internetowe wytykanie błędów kolegom i koleżankom po fachu. Jest takie powiedzenie: Skoro musisz czepiać się konkurencji to znaczy, że sam niewiele ciekawego masz do zaoferowania.

Przemyśl to sobie. Wszak lotny z ciebie człowiek.

Aimagylop
Użytkownik

Podejrzewam, że takie wpisy pisze się po kilku głębszych. Też mnie skonfudował.

Łukasz Jarkiewicz
Użytkownik

Szanuję za ten wpis, ale nie podoba mi się jego charakter. Niepotrzebna uszczypliwość i żarty z kolegów. Każdy ma prawo do błędów. Z niechlujstwem mam już wątpliwości. Przerażające jest to, że kilka portali dało się na to złapać. Wszakże nie mówimy tu o zaledwie jednej osobie.

Co do tego teksu:
Koledzy i koleżanki z branży wprowadzili w błąd swoich czytelników. Nowy film prezentujący rozgrywkę kolejnej odsłony Diablo, o którym piszą, został udostępniony już w listopadzie na… – moim zdaniem lepiej.

Można dużo łagodniej, bez wylewania frustracji i prób prowokacji. Suche fakty w zupełności wystarczyłyby – nawet na blogowe poly.

LorDex
Użytkownik

no kolega poziomem tego newsa szoruje w mule…

Popularne wpisy

Popularne Gry