Nie przekonaliście się jeszcze do Battlefielda 3? Premierowy zwiastun Was kupi

Strona głównaNie przekonaliście się jeszcze do Battlefielda 3? Premierowy zwiastun Was kupi
21.10.2011 16:39
Nie przekonaliście się jeszcze do Battlefielda 3? Premierowy zwiastun Was kupi
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDZKHEJO

Tak się złożyło, że prezentowanie nowych zwiastunów jednej z najważniejszych gier tego roku, Battlefielda 3, przypadło w udziale Tomkowi Kuterze. Próbowałem go ubiec kilkakrotnie, ale bez powodzenia. Udało mi się dopiero teraz - przy okazji ostatniego już, startowego zwiastuna.

bDZKHEJh

Wybuchy, strzały, ogień, wielkie karabiny, helikoptery, czołgi, odrzutowce, samochody, pościgi, skoki na spadochronie - na tym filmiku jest chyba wszystko. I w zasadzie nie wiem, jak mogę skomentować ten materiał: przecież wszyscy widzą, jak fenomenalnie ta gra wygląda, prawda?

Niech na dowód tego, jak niezwykle mocno to wyczekiwany przez Polaków tytuł posłuży informacja o liczbie złożonych w naszym kraju zamówień przedpremierowych. Battlefielda 3 przed debiutem zdecydowały się kupić aż 23 tysiące osób, co stanowi w Polsce rekord.

Gdybyście jakimś cudem nie pamiętali, przypominam: polska premiera 27 października. Niecierpliwi będą mogli nabyć grę 2 dni wcześniej, we wtorek, w dniu premiery światowej, w sieci sklepów Saturn. Wielkie odliczanie uważam za rozpoczęte.

bDZKHEJj

Adrian Palma

326969256313313322
bDZKHEKf