Nie przekonaliście się jeszcze do Battlefielda 3? Premierowy zwiastun Was kupi

Nie przekonaliście się jeszcze do Battlefielda 3? Premierowy zwiastun Was kupi

Nie przekonaliście się jeszcze do Battlefielda 3? Premierowy zwiastun Was kupi
marcindmjqtx
21.10.2011 16:39, aktualizacja: 21.12.2015 12:40

Tak się złożyło, że prezentowanie nowych zwiastunów jednej z najważniejszych gier tego roku, Battlefielda 3, przypadło w udziale Tomkowi Kuterze. Próbowałem go ubiec kilkakrotnie, ale bez powodzenia. Udało mi się dopiero teraz - przy okazji ostatniego już, startowego zwiastuna.

Wybuchy, strzały, ogień, wielkie karabiny, helikoptery, czołgi, odrzutowce, samochody, pościgi, skoki na spadochronie - na tym filmiku jest chyba wszystko. I w zasadzie nie wiem, jak mogę skomentować ten materiał: przecież wszyscy widzą, jak fenomenalnie ta gra wygląda, prawda?

Niech na dowód tego, jak niezwykle mocno to wyczekiwany przez Polaków tytuł posłuży informacja o liczbie złożonych w naszym kraju zamówień przedpremierowych. Battlefielda 3 przed debiutem zdecydowały się kupić aż 23 tysiące osób, co stanowi w Polsce rekord.

Gdybyście jakimś cudem nie pamiętali, przypominam: polska premiera 27 października. Niecierpliwi będą mogli nabyć grę 2 dni wcześniej, we wtorek, w dniu premiery światowej, w sieci sklepów Saturn. Wielkie odliczanie uważam za rozpoczęte.

Adrian Palma

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)